Mobile Vikings - 56 tys. kart SIM

Najważniejsze | Newsy
Dodaj opinię
Opinie: 0
Mobile Vikings - 56 tys. kart SIM, wyniki finansowe nie są znane

Wirtualny operator Mobile Vikings podał na Twitterze, że z jego usług korzysta 46 tys. klientów. Osoby te w sumie używają 56 tys. kart SIM.

Właścicielem marki jest firma VikingCo Poland sp. z o. o. z Wrocławia.

Ostatni dostępny raport spółki w bazie eKRS jest z 2017 r. 3 lata temu wikingowie mieli prawie 7 mln przychodów i stratę netto prawie na tym samym poziomie.

Zarząd tak komentuje dane o wynikach finansowych i operacyjnych:

Liczba użytkowników sieci Mobile Vikings cały czas się zwiększa. Spółka jest w dobrej kondycji, a rachunkową stratę Spółki należy postrzegać w charakterze inwestycji poczynionej w rozwój sieci Mobile Vikings. Rozwój firmy jest finansowany przez właścicieli Spółki, którzy wierzą w jej systematyczny rozwój.
Duże wydatki powodowane są przez inwestycje w rozwój kanałów obsługi on-line oraz aplikacji mobilnej, jednej z najlepiej ocenianych wśród operatorów telekomunikacyjnych. Spółka jednocześnie zwiększa atrakcyjność i konkurencyjność swoich ofert oraz prowadzi różnorodne działania ukierunkowane na wsparcie lokalnej społeczności. Spółka ponosi także duże wydatki na obsługę klienta i odpowiednio duży zespół obsługowy (Help Desk).
Działania te przynoszą wymierne efekty: wzrost liczby klientów oraz wysoki poziom zadowolenia z oferty i obsługi klienta (98% poziom zadowolenia użytkowników naszej sieci), czego najlepszym dowodem jest stale rosnąca liczba ponad 56 tysięcy użytkowników sieci Mobile Vikings.

 

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: