Mobilne Gadu-Gadu 3.0.11

Newsy
Żródło: Gadu-Gadu
Opinie: 12

Ukazała się najnowsza wersja Mobilnego Gadu-Gadu na telefony komórkowe. Użytkownicy otrzymali możliwość grania online, pobierania skórek, umieszczania wpisów w serwisie Blip.pl. Wersję oznaczoną numerem 3.0.11 można pobrać ze strony http://m.gadu-gadu.pl Najnowsze Mobilne Gadu-Gadu 3.0.11 przeznaczone jest na urządzenia przenośne wyposażone w Java MIDP2.0.

W urządzeniach z ekranem dotykowym użytkownik może obsługiwać menu komunikatora wybierając komendy poprzez dotyk ekranowy.

Dla graczy w mobilnym GG dostępne są gry: kółko i krzyżyk, warcaby, chińczyk, sudoku, statki.

Komunikator ma w standardzie jedną skórkę, użytkownik może zmienić jej wygląd poprzez pobranie skórek z poziomu konta Gadu naGłos – liczba i motywy skórek będą cały czas poszerzane o nowe tematy.

O 20% zmniejszono rozmiar programu, przyspieszono jego działanie, nowa wersja zużywa także mniej baterii telefonu i pamięci. Programiści polepszyli łączenie z serwerami Gadu-Gadu. Ujednolicono wygląd komunikatora we wszystkich urządzeniach przenośnych. Przyspieszono zapisywanie kontaktów.

Do 5 maja trwa promocja na nową wersję mobilnego Gadu-Gadu – producent nie pobiera opłat, a użytkownik płaci tylko za wygenerowany ruch danych.

W kolejnych wersjach mobilnego Gadu-Gadu pojawią się popularne emotikonki (buźki), archiwum rozmów, integracja z serwisem społecznościowym MojaGeneracja.pl.

Opinie:

Opinie archiwalne (12):

Komentuj

Komentarze / 12

Dodaj komentarz

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: