Modele MVNO i rozliczenia z MNO - konsultacje UKE

Newsy
Żródło: UKE
Opinie: 4
Opinie: 4

UKE przygotowało dokument precyzujący różne modele MVNO, które będą działać na polskim rynku. Regulator chce poddać konsultacji stawki jakie operatorzy wirtualni powinni płacić operatorom sieci komórkowych MNO.

Materiały dodatkowe:

Opinie:

Opinie archiwalne (4):

Komentuj

Komentarze / 4

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  mp pisze: 2007-02-10 09:54
  najciekawsza jest strona 7. hihihi
  0
 • Users Avatars Mini
  czester pisze: 2007-02-10 10:25
  regulowanie dla samej sztuki regulowania. I znów próbują opisać coś o czym nie mają zielonego pojęcia. Niech się lepiej skoncentrują na tym jak nie przeszkadzać zainteresowanym podmiotom z doszlifowaniem swoich modeli współpracy z MNO. To jest działanie na zasadzie wrzuta, wrzuta, młyn, młyn ..... a potem to się zobaczy.
  0
 • Users Avatars Mini
  wlo pisze: 2007-02-10 13:42
  "Jednocześnie Prezes UKE zwraca się z uprzejmą prośbą o wyrażenie zgody na publikację prezentowanych przez Państwa opinii lub wskazanie fragmentów stanowiących tajemnicę przedsiębiorstwa. W tym drugim przypadku Prezes UKE prosi o przesłanie stanowiska także w wersji jawnej, celem jego publikacji." Jednak coś musi być na rzeczy, że takie zastrzeżenie umeścili w oficjalnym dokumencie - a propos niedawnej "afery" z upublicznieniem planowanej oferty Tepsy.
  0
 • Users Avatars Mini
  mieszko pisze: 2007-02-11 10:58
  Stawki jakie operatorzy wirtualni powinni placic.. Wracamy do gospodarki planowanej? Tu akurat chyba malo UKE ma do powiedzenia ;)
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: