Microsoft wprowadza apkę do monitoringu naszych działań w internecie i w realu

Newsy
Dodaj opinię
Opinie: 0
Microsoft wprowadza apkę do monitoringu naszych działań w internecie i w realu

Microsoft poinformował, że 21 kwietnia zmieni markę Office 365 na Microsoft 365.

Obecnie z Office 365 korzysta 38 mln użytkowników.

Przy okazji zmiany marki, amerykański koncern pokazał dwa nowe rozwiązania w usłudze Microsoft 365, które zostaną udostępnione w przedsprzedaży w nadchodzących miesiącach – nową aplikację Microsoft Family Safety oraz nowe funkcje w pakietach Microsoft Teams.

Microsoft Family Safety to nowa usługa mobilna, dostępna na systemach iOS i Android dla subskrybentów Microsoft 365. Ta aplikacja, która umożliwia zarządzanie czasem spędzonym przed ekranem komputera z systemem Windows, ale także przed smartfonem z Androidem oraz Xboxem. Dzięki Microsoft Family Safety dowiesz się, gdzie akurat przebywa członek twojej rodziny, ale także otrzymasz powiadomienie o przybyciu do domu lub jego wyjeździe z miejsca, takiego jak praca czy szkoła. W przypadku niedoświadczonych kierowców na pewno pomocne okażą się raporty z podróży, które ułatwią kontrolę nawyków za kierownicą. Żadnych informacji pozyskane za pomocą aplikacji nie zostaną udostępnione stronom trzecim, takim jak firmy ubezpieczeniowe.

Nowe funkcje usługi Office będą dostępne dla kolejnych użytkowników Office 365 już od dziś. Microsoft Personal i Family będą dostępne na całym świecie 21 kwietnia.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: