(3/7) Tydzień z Moto Mods - biznesowa podróż - projektor Insta-Share

Akcje partnerskie
Opinie: 1
Opinie: 1

Akcja partnerska

Biznesowa podróż - projektor Insta-Share

Spotkania biznesowe często wiążą się z potrzebą przeprowadzenia prezentacji – używamy Power Pointa, prezentujemy arkusze Excela i odtwarzamy filmy korporacyjne. Zdarzają się jednak sytuacje szczególne (ale jest to dosyć częste zjawisko), kiedy profesjonalny sprzęt nie zadziałał - nie ma dźwięku, plik nie otwiera się na innym urządzeniu, albo po prostu okazja do rozmowy z partnerem biznesowym nadarzyła się niespodziewanie. Jak się na taką okazję przygotować? Biznesmen to nie tragarz, który nosi ze sobą komplet sprzętu na wszelki wypadek. Jego najważniejszym narzędziem jest smartfon. Rozwiązaniem  jest naprawdę genialny projektor Moto Mods Insta-Share - moduł do smartfona Moto Z.

Idealny kompan dla biznesu

Moto Z to telefon, który świetnie odnajduje się w środowisku biznesowym. Jego ciemna, wyjątkowo smukła obudowa pasuje jak ulał do kieszeni koszuli lub garnituru. Wykonanie z najlepszych jakościowo materiałów powoduje, że Moto Z świetnie się prezentuje. Telefon w biznesie to przede wszystkim narzędzie pracy – bycie w kontakcie, rozmowy telefoniczne, kalendarz, maile, nawigacja, możliwość sprawdzenia lokalnego czasu i pogody wszędzie na świecie. Jednak Moto Z potrafi znacznie więcej, niż reszta smartfonów na rynku, dzięki unikatowemu rozwiązaniu Moto Mods.

Moto Mods pozwalają dodać do smartfona Moto Z przydatne funkcje, nie wpływając negatywnie na jego podstawową, smukłą formę, która jest najpraktyczniejsza na co dzień. Jednym z nich jest projektor Moto Mods Insta-Share.

Wbudowana w projektor bateria pozwala na przeprowadzenie godzinnej prezentacji bez potrzeby sięgania po zewnętrzne źródła zasilania. Wbudowane w telefon głośniki zapewniają głośny i wyraźny dźwięk. Znajdująca się na wyposażeniu projektora regulowana podpórka, pozwala swobodnie regulować kąt nachylenia, a więc i wysokość na jakiej ma zostać wyświetlony obraz. Automatyczna korekcja efektu trapezu pozwali wyświetlić niezniekształcony obraz szybko i wygodnie. Wystarczy połączyć magnetycznie Moto Z z projektorem Insta-Share, wyregulować ostrość i gotowe. Mamy do dyspozycji obraz o przekątnej do 70 cali!

Żywotność LEDowego oświetlenia zastosowanego w Insta-Share wynosi 10 000 godzin. Zapewni wieloletnie wykorzystanie projektora, również z przyszłymi modelami smartfonów Motorola.

Smartfon źródłem danych dla projektora

Warto podkreślić jak ważne jest w tym wypadku połączenie projektora ze smartfonem w jedną całość. Wszystko co może pokazać na ekranie smartfon, może zostać wyświetlone na rzutniku. Microsoft udostępnia swój pakiet biurowy Office na Androida, więc wszelkiego rodzaju prezentacje PowerPoint, arkusze kalkulacyjne oraz dokumenty Word i PDF mogą zostać wyświetlone wprost z Moto Z. Obsługa Office jest wbudowana również w dysk Google.

Sprawę ułatwia także możliwość łatwego połączenia z siecią w każdych warunkach za pomocą technologii LTE. Może się zdarzyć, że prezentację otrzymamy w ostatniej chwili, już po rozpoczęciu spotkania i będziemy mogli otworzyć ją wprost z wiadomości e-mail. 

Inne akcesoria przydatne w podróży

Zaleta Moto Mods polega na tym, że nie musimy korzystać cały czas z jednego rozwiązania, tylko możemy dobierać je według potrzeb. Gdy podróżujemy służbowe to inne moduły mogą okazać się świetnym uzupełnieniem dla projektora.

W czasie długiej podróży bardzo poręczna okaże się dodatkowa bateria Incipio offGRID, która naładuje Moto Z, bez podłączania jakichkolwiek kabli. Podobnie jak rzutnik przyczepi się do telefonu magnetycznie, korzystając z wbudowanych styków. Dzięki temu będziemy mieli pewność, że po dotarciu na miejsce, smartfon nie rozładuje się w trakcie trwania prezentacji. Główna zaleta Incipio offGRID polega na tym, że w dalszym ciągu można z telefonu wygodnie korzystać, a przełączenie na rzutnik Insta-Share zajmie dosłownie sekundy i będzie bezproblemowe, dzięki magnetycznemu mocowaniu.

Wygoda i jakość

Zaletą projektora Insta-Share, jak i innych modułów Moto Mods, jest prostota użycia. Niepotrzebne są kable, nie trzeba wyłączać telefonu, otwierać obudowy, czy nawet restartować używanej obecnie aplikacji. Projektor można podłączyć w dowolnej chwili, skorzystać z możliwości otworzenia plików Office i filmów, jaką daje smartfon. Po zakończeniu, schować moduł projektora do kieszeni i cieszyć się ponownie smukłym smartfonem.

Opinie:

Opinie archiwalne (1):

Komentuj

Komentarze / 1

Dodaj komentarz

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: