(7/7) Tydzień z Moto Mods - prawdziwe kino w pokoju dziecka - Moto Mods Insta-Share

Akcje partnerskie
Opinie: 1
Opinie: 1

Akcja partnerska

Prawdziwe kino w pokoju dziecka - Moto Mods Insta-Share

Dzieci nadal lubią oglądać bajki – to się nie zmieniło, zmienił się natomiast sposób ich oglądania. Zamiast dobranocki w telewizji dzisiaj najchętniej korzystamy z YouTube, Netflix czy filmów zapisanych w pamięci naszych smartfonów. Dlatego popularność zyskały telewizory podłączone do internetu. Jest jednak lepszy sposób, który może zapewnić dziecku wieczorną rozrywkę. Jest to projektor Moto Mods Insta-Share do telefonu Motorola Moto Z. To ten sposób odtwarzania filmów nasze dziecko polubi najbardziej ze wszystkich.

Projektor jest idealnym kompanem dla smartfona

Projektory nie są niczym nowym – na rynku funkcjonują od dawna. Jednak sam projektor jest bezużyteczny bez źródła obrazu. Najczęściej jest nim komputer lub dedykowany odtwarzacz, to jednak wymusza rozstawienia całego zestawu do projekcji. Ustawienie kina domowego na stałe w pokoju dziecka nie jest najlepszym wyjściem. Dlatego projektor w formie Moto Mods jest tak doskonałym rozwiązaniem – nie wymaga żadnych kabli, nie trzeba go podłączać, konfigurować. Wystarczy zbliżyć moduł projektora do telefonu, a ten magnetycznie przyczepi się do niego. Teraz włączamy projektor, aby zaczął pokazywać dokładną kopię ekranu telefonu i gotowe.

Tym sposobem bez żadnych komplikacji otrzymujemy dostęp zarówno do wbudowanej pamięci telefonu, jak i zasobów Internetu. Netflix Kids oferuje dziesiątki bajek dla dzieci, blokując jednocześnie dostęp do treści dla dorosłych. Za to YouTube oferuje niemal nieograniczone zasoby wszelkiego rodzaju materiałów dla dzieci młodszych i starszych. Wszystko co można wyświetlić na ekranie smartfona, można rzucić na dowolną powierzchnię za pomocą projektora Moto Mods Insta-Share.

Mobilność oznacza wygodę

Moduł projektora posiada własną baterię 1100 mAh, aby wydłużyć czas odtwarzania, a po jej rozładowaniu może czerpać energię wprost ze smartfona. Oznacza to, że jesteśmy w pełni niezależni od gniazdka elektrycznego w ścianie i wolni od kabli. W efekcie można wstawić projektor do pokoju dziecka na projekcję dobranocki i zabrać go po jej skończeniu.

Moto Mods Insta-Share posiada również płynnie regulowaną podpórkę oraz automatyczną korekcję efektu trapezu. W praktyce oznacza to, że można bez dodatkowych akcesoriów ustawić wysokość wyświetlania obrazu, a wynikające z rzucania filmu na ścianę pod kątem zniekształcenie zostanie bez udziału użytkownika zniwelowane. To bardzo wygodne. Rzutnik posiada tylko przycisk włączania oraz pokrętło do regulacji ostrości i to wystarcza do swobodnej obsługi wszystkich funkcji – resztę załatwia smartfon.

Podpórka pozwala również ustawić telefon tak, aby rzutnik świecił pionowo w górę. W takim układzie projekcja obrazu odbędzie się na suficie, co może być czasem bardzo wygodnym rozwiązaniem. Przede wszystkim sufit jest zazwyczaj biały i nie ma na nim elementów, które mogłyby przeszkadzać. Dodatkowo puszczenie filmu na suficie może być najlepszym wyjściem podczas usypiania.

Warto podkreślić, że smartfon z modułem projektora wciąż mieści się w kieszeni spodni, a jednocześnie oferuje obraz o przekątnej nawet 70 cali, czyli większym od większości kosztownych telewizorów. W efekcie idealnie nadaje się na zabranie ze sobą na wakacje, na działkę, do dziadków, na urodziny do kolegi lub koleżanki. Wszędzie, gdzie będzie kawałek białej ściany bądź sufitu, albo da się rozwiesić białe prześcieradło, będzie można przeprowadzić projekcję filmu. 

Trwałość

Nic nie stoi na przeszkodzie, aby z Moto Mods Insta-Share robić częsty użytek. W przeciwieństwie do rzutników z tradycyjnym źródłem światła, Insta-Share posiada oświetlenie LEDowe. Zapewnia to 10 000 godzin żywotności, co przekłada się na 25 lat używania, po godzinę dziennie. Nie ma obaw, że rzutnik zbyt szybko się zużyje. Kupiony raz, będzie wykorzystywany w przyszłości z kolejnymi modelami smartfonów Motorola, które będą wspierały Moto Mods.

Rzutnik z powodu swojej zwartej konstrukcji jest nie tylko łatwiejszy w transporcie, ale też wytrzymały. Nie straszne mu noszenie w kieszeni, upadki czy częste podłączanie i odłączanie. Nie ma dużego ekranu, jak tablet, który mógłby się zbić. 

Dla całej rodziny

Nie każdy ma miejsce w domu na dwa telewizory. Dzieci oglądające bajki w pokoju, w którym jest to akurat wygodne, nie będą przeszkadzały innym domownikom w wypoczynku po pracy, ani nie będą blokowały telewizora.

Projektor świetnie się również nada do obejrzenia zdjęć i filmów nagranych smartfonem Moto Z, czy też modułem Moto Mods Hasselblad True Zoom. Kto dziś potrzebuje slajdów, aby pokazać najciekawsze chwile z urlopu? Wystarczy telefon z projektorem Insta-Share.

To rewolucja

Lubimy chodzić do kina, bo obraz wyświetlany na dużym ekranie daje nam inne wrażenia. Rzutnik zapewni wrażenia najbliższe kinowym, a nie ma wygodniejszego rozwiązania w warunkach domowych, niż Moto Mods Insta-Share, który wyświetli wszystko to, co smartfon może pokazać. Nie wymaga żadnych dodatkowych zabiegów, aby wyświetlić bajkę czy film, bo jest całkowicie samowystarczalny, z zasilaniem włącznie. Oferuje kolorowy, ostry obraz w każdych warunkach. Uruchomienie bajki, jak w kinie, daje dzieciom wiele radości i jest bardzo łatwe do zrealizowania w ich pokoju – wystarczy podłączyć Moto Mods do smartfona Moto Z, ustawić na podłodze, krześle, bądź stole i gotowe. Dzieci chętniej wskoczą do łóżek, a rodzice będą mieli więcej czasu dla siebie.

 

 

Opinie:

Opinie archiwalne (1):

Komentuj

Komentarze / 1

Dodaj komentarz

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: