(6/7) Tydzień z Moto Mods - impreza na pikniku z JBL Soundboost

Akcje partnerskie
Opinie: 2
Opinie: 2

Akcja partnerska

Impreza na pikniku z JBL Soundboost

Smartfon całkowicie zastąpił przenośne odtwarzacze muzyki. Ma wystarczająco dużo pamięci, by pomieścić całą naszą kolekcję muzyki i mamy go zawsze przy sobie. Dodatkowo obsługuje serwisy strumieniujące muzykę takie jak Spotify, czego proste odtwarzacze MP3 nie potrafią. Jedyne czego brakuje w smartfonie, to porządnych głośników - głośnych i z odpowiednią jakością basów. Z pomocą przychodzi nam Motorola ze smartfonem Moto Z, do którego można podłączyć moduł głośnika JBL Soundboost – to rozwiązanie, które pozwoli smartfonem rozkręcić prawdziwą imprezę.

Zalety JBL Soundboost

Podobnie jak inne akcesoria Moto Mods, JBL Soundboost przyczepia się do tyłu smartfona Moto Z magnetycznie, bez zatrzasków czy innych uchwytów, które mogłyby się uszkodzić. Wystarczy przyłożyć głośnik i gotowe. Nie trzeba nawet zatrzymywać odtwarzanej na smartfonie muzyki. Z momentem podłączenia, dźwięk automatycznie będzie odtwarzany z głośnika. Nie trzeba również niczego parować po Bluetooth. Oznacza to szybsze uruchomienie i całkowity brak jakichkolwiek zakłóceń. Głośnik po prostu działa.

Ponieważ głośnik ma formę etui, jest idealnie dopasowany do telefonu. Nie zasłania obiektywu aparatu, ani nie utrudnia w inny sposób korzystania z urządzenia. Można także z powodzeniem schować smartfon z podłączonym głośnikiem do kieszeni, bez obaw, że coś się odczepi bądź porysuje. Pozwala to słuchać muzyki, bądź audycji podczas jazdy na rowerze, czy spacerowania, pod warunkiem, że nie będzie to nikomu w naszym otoczeniu przeszkadzało.

Dodatkowo Moto Mods posiada własną baterię, żeby podczas działania nie rozładować telefonu. Wbudowany akumulator pozwala na 10 godzin nieprzerwanego odtwarzania muzyki. To powinno wystarczyć na najdłuższą nawet imprezę w plenerze. Głośnik posiada własne gniazdo USB C i można go bez problemu naładować, gdy nie jest potrzebny, bez konieczności podłączania go do telefonu. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, aby głośnik podłączyć i naładować telefon oraz Moto Mods za jednym zamachem, jedną ładowarką. Proces ładowania odbywa się automatycznie.

Z tyłu Moto Mods JBL znajduje się metalowa podpórka z gumową stopką. Umożliwia ustawienie głośnika wraz z telefonem pod odpowiednim kątem do słuchania muzyki, aby dźwięk rozchodził się nie w górę, lecz w stronę słuchającego. Przy okazji głośnik może przydać się podczas oglądania filmów – telefon na stole stoi pod idealnym kątem do oglądania i jednocześnie oferuje lepszy dźwięk. 

To trzeba usłyszeć

We wnętrzu JBL Soundboost znajdują się dwa głośniki, działające w trybie stereofonicznym. Nie trudno się domyślić, że Moto Mods dwukrotnie większy od smartfona będzie od niego znacznie głośniejszy, pozwalając nagłośnić naszą piknikową imprezę. Nie o głośność jednak przede wszystkim chodzi. Marki JBL nie trzeba nikomu przedstawiać. JBL Soundboost ma głębię, jakiej nigdy nie osiągnie żaden smartfon bez dodatkowego głośnika. Zamiast płaskiego, papierowego dźwięku z szeleszczącymi tonami wysokimi otrzymujemy pełne brzmienie. Bas  schodzi nisko i jest miękki, oferując swój przyjemny pomruk, ale nie przysłaniając tonów średnich i wysokich.

Smartfon i głośnik to idealne połączenie

Smartfony deklasują inne urządzenia w swojej multimedialnej wszechstronności. Potrafią odtwarzać wszelkie formaty muzyki i filmów. Gdziekolwiek jesteśmy, możemy oglądać YouTube czy Netflix. Możemy słuchać muzyki korzystając z biblioteki kilkudziesięciu milionów utworów z całego świata za pomocą Spotify, Deezer, Tidal czy Google Music. Nawet jeśli podczas pikniku gusty muzyczne znajomych okażą się inne od naszych, możemy bez problemu sięgnąć po inną playlistę lub zaproponować by sami coś wybrali.

Muzyka gdzie tylko chcesz

Przykładowy scenariusz użycia JBL Soundboost jest prosty. Mamy w planach spotkanie ze znajomymi w plenerze. Wychodząc zabieramy z biurka głośnik JBL Soundboost na wszelki wypadek. Wrzucamy go w dostarczonym w komplecie woreczku do plecaka, bądź torby. Ewentualnie podłączamy go od razu do smartfona, aby posłuchać muzyki w czasie drogi na miejsce. Tak czy inaczej, głośnik zajmuje niewiele miejsca i nie będzie przeszkadzał.

Na miejscu jest miła atmosfera. Ktoś próbuje puszczać muzykę ze swojego telefonu, ale to po prostu nie brzmi dobrze. Bardziej przeszkadza niż sprawia przyjemność. To tylko substytut prawdziwej muzyki. Wówczas sięgasz po Moto Mods JBL Soundboost, który masz w kieszeni lub plecaku. Nie musisz odstawiać przedstawiania z włączaniem, rozstawianiem i parowaniem głośnika  z telefonem. Głośnika po prostu działa – do razu, bez choćby chwili zwłoki. Wszyscy się świetnie bawią. Tak udanego spotkania ze znajomymi już dawno nie było.

Jakość i wygoda

JBL Soundboost jest odpowiedzią na potrzebę wysokiej jakości dźwięku ze smartfona. Gdy zaczniesz korzystać z Moto Mods JBL zdziwisz się, że wcześniej smartfony nie oferowały takiego rozwiązania. To zupełnie nowy wymiar mobilnej muzyki.

Opinie:

Opinie archiwalne (2):

Komentuj

Komentarze / 2

Dodaj komentarz
  • Users Avatars Mini
    amator pisze: 2017-06-26 16:29
    Wielka podnieta z mikro głośniczka. Przy tej cenie można kupić np. JBL Charge 2+ który gra 10x lepiej, dłużej na baterii i jest 100x bardziej uniwersalny. Moto mods to świetny pomysł na zdarcie kasy od użytkowników oferują niby świetną ergonomię. Nic ponad to. Towar się nie sprzedaję, więc trzeba obić advertoriale i inne marketingowe zabiegi żeby ciemny lud kupił!
    1

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: