Motorola Aura Design - działania PR agencji Partner of Promotion

Newsy
Żródło: MediaRun.pl
Opinie: 3
Opinie: 3

Partner of Promotion realizuje specjalny projekt pod nazwą "Motorola Aura Design". Działania PR wspierają budowanie wizerunku tego najbardziej luksusowego telefonu Motoroli.

Główny przekaz koncentruje się w obszarze designu telefonów i ich przyszłości. Do współpracy Partner of Promotion zaprosiła polskiego designera, Roberta Majkuta, twórcę m.in. wystroju wnętrza warszawskiego Multikina Złote Tarasy oraz nowo otwartego w stolicy klubu The Eve.

Osią projektu jest cykl indywidualnych spotkań dla mediów lifestylowych, podczas których prezentowane są najważniejsze elementy Motorola Aura. W dyskusji na temat designu udział biorą dziennikarze pism lifestylowych, marketingowych, związanych z tematyką designu i sztuki. W trakcie spotkań poruszane są m.in. kwestie znaczenia roli designu w kreowaniu szeroko rozumianej jakości życia oraz wpływu rozwoju nowoczesnych technologii na wygląd przedmiotów codziennego użytku.

Spotkania są drugą odsłoną kampanii PR dla modelu Aura, rozpoczętej w listopadzie 2008 roku. W jej ramach Partner of Promotion przeprowadziła cykl działań PR, w tym m.in. wsparcie i obsługę mediową warszawskiej i krakowskiej wystawy fotografii Tomasza Sikory pt. "Kobieta", plasowanie telefonu w wybranych sesjach zdjęciowych, koordynację testów dziennikarskich oraz paparazzi-marketing, w ramach którego do mediów zostały rozesłane zrobione z ukrycia zdjęcia Davida Beckhama, rozmawiającego przez telefon Aura.

Opinie:

Opinie archiwalne (3):

Komentuj

Komentarze / 3

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  samasand pisze: 2009-05-21 17:46
  A czy to przypadkiem nie jest ten telefon ktory jest dostępny w promocji z duzym pakietem minut w Orange??
  0
 • Users Avatars Mini
  JarekM pisze: 2009-05-22 11:32
  czyli motorola stawia na niszowe aparaty? coś mi się wydaje, że nie tędy droga; zresztą telefon jest okrojony z umts i bez kart pamięci
  0
 • Users Avatars Mini
  WojtekX pisze: 2009-05-22 13:28
  Jeśli miałbym wybierać wśród luksusowych telefonów, to raczej wziąłbym nokie carbon arte. Jakoś bardziej do mnie przemawia.
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: