Można już aktywować eSIM Ubigi w samochodach BMW - 10 euro za no limit

Najważniejsze | Newsy
Opinie: 0
Można już aktywować eSIM Ubigi w samochodach BMW - 10 euro za no limit

BMW wdraża eSIM Ubigi w kolejnych państwach w Europie – także w Polsce.

Po Niemczech, Francji i Wielkiej Brytanii, usługa łączności danych mobilnych Ubigi jest uruchamiana w Austrii, Belgii, Czechach, Irlandii, Włoszech, Liechtensteinie, Luksemburgu, Holandii, Polsce, Portugalii, Hiszpanii i Szwajcarii.

Od 1 lipca 2024 roku klienci BMW w Austrii, Belgii, Czechach, Irlandii, Włoszech, Liechtensteinie, Luksemburgu, Holandii, Polsce, Portugalii, Hiszpanii i Szwajcarii mogą aktywować osobisty eSIM swojego pojazdu z planami danych 5G Ubigi Transatel, aby cieszyć się dodatkowymi funkcjami infotainment i łącznością WiFi, niezależnie od swojego głównego operatora sieci w telefonie.

Usługa jest dostępna dla pojazdów BMW z systemem operacyjnym BMW 8, 8.5 i 9 z opcją Osobisty eSIM (SA6PA).

W zależności od modelu pojazdu, osobisty eSIM umożliwia hotspot WiFi w pojeździe, usługi strumieniowania wideo w pierwszym rzędzie, a w przypadku pojazdów serii 7 wyposażonych w ekran BMW Theatre Screen, także w drugim rzędzie dzięki usłudze Amazon Fire TV.

Aby aktywować go w uprawnionych pojazdach BMW, właściciele mogą wygodnie skonfigurować swój osobisty eSIM za pomocą aplikacji My BMW i subskrybować europejskie plany danych Ubigi (UE 27 + Wielka Brytania + Szwajcaria + Liechtenstein). Koszt usługi wynosi 10€ miesięcznie za nielimitowaną ilość danych.

"Od 2018 roku nasz zasięg w branży connected car znacznie się powiększa i cieszymy się na przedłużenie naszej współpracy w zakresie łączności z Grupą BMW" - mówi Jacques Bonifay, CEO i współzałożyciel Transatel, który wprowadził markę Ubigi w 2018 roku, aby odpowiedzieć na potrzeby rynku konsumenckiego.

Globalny MVNO Transatel należy do firmy NTT. Dziś platforma zarządzania łącznością IoT Transatel łączy miliony pojazdów i urządzeń z publicznymi i prywatnymi sieciami komórkowymi.

Transatel oferuje już łączność 4G/5G w ponad 200 krajach i terytoriach dzięki umowie dostępu z lokalnymi operatorami mobilnymi na całym świecie.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: