Można już pobrać najnowszego MagicOS 8.0

Newsy
Opinie: 0
HONOR udostępnił system MagicOS 8.0 dla smartfonów HONOR Magic V2

HONOR ogłosił, że nakładka systemowa MagicOS 8.0 jest już dostępna dla smartfonów Magic V2.

Aktualizację mogą również pobrać i zainstalować użytkownicy modelu PORSCHE DESIGN HONOR Magic V2 RSR.

Oparty na Androidzie 14, MagicOS 8.0 wspomagany jest przez sztuczną inteligencję.

Większa wygoda i wydajność

Nowa funkcja Magiczny Portal uczy się nawyków użytkownika oraz usprawnia interakcje poprzez rekomendacje odpowiednich skrótów i usług. Użytkownicy mogą łatwo uzyskać dostęp do różnych funkcji aplikacji za pomocą szybkiego przesunięcia palcem oraz otrzymywać podpowiedzi dotyczące rekomendowanych programów.

Portal obsługuje ponad 100 popularnych aplikacji z różnych kategorii, takich jak podróże, praca, komunikacja, rozrywka, zakupy i media społecznościowe.

Nowe funkcje

MagicOS 8.0 wprowadza funkcję Magicznej Kapsuły, która pozwala użytkownikom na rozwijanie powiadomień na specjalnym pasku w górnej części ekranu, zarówno na zewnętrznym, jak i wewnętrznym wyświetlaczu. Umożliwia to szybki dostęp do dodatkowych informacji bez konieczności nawigowania po wielu aplikacjach systemowych.

Nowy tryb Ultra Power Saving Mode pozwala na łatwe ograniczenie zużycia baterii, a animacje uruchamiania, wyjścia z aplikacji i przełączania się między nimi są teraz bardziej płynne.

Użytkownicy HONOR Magic V2 mogą teraz tworzyć niestandardowe skróty, naciskając i przytrzymując wybrane aplikacje, a także dostosowywać rozmiary i umiejscowienie folderów na ekranie głównym.

System umożliwia zarządzanie kartami pulpitu, pomiędzy którymi można się płynnie przełączać, przesuwając palcem w górę i w dół. Ulepszenia obejmują również personalizację układu trybów pracy aparatu, co ułatwia dostęp do najczęściej używanych funkcji fotograficznych.

Prywatność i bezpieczeństwo chronione przez sztuczną inteligencję

HONOR Magic V2 zapewnia bezpieczne przechowywanie danych osobowych. MagicOS 8.0 wprowadza funkcję Blur Private Info, dostępną w menu „Udostępnij”, która umożliwia użytkownikom ochronę poufnych informacji, takich jak nazwiska, hasła i numery kontaktowe.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: