Można za darmo sprawdzać przez tydzień flagowce Samsunga

Najważniejsze | Newsy
Opinie: 0
Można za darmo sprawdzać przez tydzień flagowce Samsunga

Przetestuj przed zakupem to nowa usługa Plenti – platformy technologicznej, zajmującej się wypożyczaniem elektroniki użytkowej. Spółka uruchomiła ją we współpracy z firmą Samsung. Usługa pozwala przetestować wybrane flagowe modele bezpośrednio przed ich zakupem, wynajmując je w aplikacji Plenti.

Wraz z firmą Plenti wprowadziliśmy możliwość przetestowania urządzenia przed zakupem. Dzięki temu, klient może sprawdzić, jak Galaxy Z Flip5 lub Galaxy Z Fold5 sprawdzi się w codziennym użytkowaniu, poznając wszystkie jego niepowtarzalne funkcje. Własne doświadczenie jest cenniejsze od opinii innych – mówi Anna Orlicka-Kubów, Retail Manager Samsung Brand Stores. 

Klienci, którzy chcą przetestować nowe urządzenia Samsung powinni udać się do jednego z salonów Samsung Brand Store. Otrzymają w nim specjalny kod na wynajem dwóch wybranych modeli urządzeń marki Samsung na platformie Plenti. Okres wypożyczenia to maksymalnie 7 dni. Po zakończeniu testów klienci mogą zakupić w salonie nowe urządzenie.

Plenti podaje, że ma w Polsce ponad 150 tys. użytkowników. Mają dostęp do ponad 3 tys. urządzeń z takich kategorii jak telefony komórkowe, komputery, kamery, sprzęt mobilny czy drony. Klienci mogą wynająć je na okres od jednego do dwunastu miesięcy.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: