mPunkt chce ominąć Premium SMS-y

Newsy
Żródło: mPunkt
Opinie: 5

mPunkt Polska wprowadził do swojej oferty karty Mobile Club. Rozwiązanie pozwala na najtańsze pobieranie gadżetów na telefon komórkowy za pomocą karty zdrapki, a nie jak dotychczas było to możliwe, poprzez Premium SMS. Karty dostępne są w trzech wariantach cenowych – 10, 25 oraz 50 PLN, we wszystkich sklepach mPunkt.

Każda z kart posiada unikalny kod pod zdrapką, który należy wprowadzić na stronie wap.mobileclub.pl bezpośrednio z komórki. Po zalogowaniu system rozpoznaje model telefonu klienta i prezentuje produkty dostępne tylko dla niego. Po wpisaniu kodu klient widzi jaką kwotę może wykorzystać na pobranie gadżetów. Po każdym pobraniu kwota jest automatycznie zmniejszana. Dodatkowo, każda karta daje możliwość pobrania odpowiedniej ilości elementów gratisowych. W przypadku karty o wartości 50 PLN ilość takich elementów jest nieograniczona.

Karty MobileClub są dostępne w ponad 210 sklepach mPunkt na terenie kraju.

Kwota do wykorzystania na pobrania 10 zł 25 zł 50 zł
Ilość gratisowych elementów do pobrania 13 szt. 20 szt. bez ograniczeń
Termin ważności 30 dni 60 dni 90 dni

Cennik gadżetów

Dostępne produkty Mono Poli True tone Gry I Gry II Wideo Odgłosy Tapeta Animacja
Cena 1,22 2,4 6,1 2,44 4,88 4,88 3,66 2,44 2,44

*Wśród produktów do gratisowego pobrania znajdują się Odgłosy, Tapety oraz Animacja.

Opinie:

Opinie archiwalne (5):

Komentuj

Komentarze / 5

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  blobi pisze: 2007-03-20 16:31
  Hehe :) Ciekawe jaki będzie popyt na te karty :)
  0
 • Users Avatars Mini
  Karol pisze: 2007-03-21 10:13
  Ciekawy pomysł. Szkoda tylko, że korzysta na tym jedynie mpunkt, a nie klient. Myślę, że przy systemie prepaid ceny dla klientów powinny być atrakcyjniejsze.
  0
 • Users Avatars Mini
  Dumi pisze: 2007-03-21 10:58
  Karol - Ty byś chciał wszystko za darmo co ? Nie skorzystałeś pewnie, a jesteś na Nie. Poza niższymi cenami, można pobrać dodatkowe elementy oznaczone przez nich jako ichnie Gratisy - czyli wkalkulowane w cenę na pewno:) - fakt, że niektóre z nich są paskudne i w życiu bym nie pobrał, ale niektóre są fajne. Szczególnie jak sobie kupujesz nowy telefon - ja właśnie tak zostałem namówiony na kartę i nie żałuje. Jedno trzeba przyznać - nie są rewelacyjni odnośnie trutone:(
  0
 • Users Avatars Mini
  Karol pisze: 2007-03-21 15:13
  Dumi: nie chodzi o to, że chciałbym wszystko za darmo. Po prostu skoro jakąś część z SMS-ów Premium musięli oddawać operatorowi to tymi zdrapkami "robią dobrze" tylko sobie bo ceny pewnie są na tym samym poziomie co w przypadku SMS-ów Premium, a w przypadku zdrapek nie muszą się już dzielić z operatorem pieniędzmi. Tak więc klient nie ma z tego żadnego pożytku i dodatkowo jeszcze musi biegać za zdrapkami. Co innego gdyby przy opłacaniu usług zdrapką ceny były niższe...
  0
 • Users Avatars Mini
  Dumi pisze: 2007-03-22 16:24
  Karol: Duża różnica - około 50 % taniej porównaj - Wapster chce za polifonię 4 pln, taką kartą zapłacisz 2,4 pln, animacje karta 2,44 Wapster - 4 pln, gry Java 4 - wapster 9. Tylko kijowo, że max. 3 miesiące ważne :| To mogliby poprawić! Pewnie gdyby się bezpośrednio płacioło dostawcy np. Wapsterowi (jakiś przelew via mBank) to naprawdę ceny byłyby rewelacyjne - bo Sprzedawca mPunkt też musi zarobić :) . Ale lepiej coś takiego, niż nic. Ech Ci pośrednicy ;)
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: