MultimedialnaPolka.pl

Newsy
Żródło: Multimedia Polska
Opinie: 1

By ułatwić kobietom poruszanie się w świecie nowych technologii oraz pokazać drzemiące w nich możliwości Multimedia Polska uruchamiają specjalny projekt edukacyjny pod nazwą Multimedialna Polka. Główną platformą komunikacyjną projektu będzie uruchamiana niebawem strona MultimedialnaPolka.pl.
Kobiety znajdą tu informacje o tym, jak działają towarzyszące nam na co dzień technologie, jakie jest zastosowanie poszczególnych kabli i urządzeń oraz jak poradzić sobie z najczęściej pojawiającymi się problemami. Będzie też można dowiedzieć się, jakie są trendy w świecie multimediów, np. jak robi się zakupy za pośrednictwem telewizji interaktywnej. Strona będzie oferowała praktyczne wskazówki i konkretne rozwiązania przekazywane komunikatywnym językiem, a także felietony, informacje o charakterze lifestylowym i zaproszenie do interaktywnej zabawy.

Na stronie oprócz materiałów poświęconych nowym technologiom, znajdzie się też kącik filmowy, gdzie będzie można znaleźć m.in. profilowane pod kątem kobiecych potrzeb rekomendacje oraz ciekawe informacje dotyczące polskiego kina niezależnego, szczególnie w jego kobiecej odsłonie. Organizatorzy planują też niespodzianki dla internautek odwiedzających stronę. Jej uruchomienie inauguruje serię działań zaplanowanych na terenie całego kraju.

Opinie:

Opinie archiwalne (1):

Komentuj

Komentarze / 1

Dodaj komentarz

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: