Multimo - nowa strategia - tani internet stacjonarny i mobilny bez umowy terminowej

Newsy
Żródło: PAP
Opinie: 7

Telestrada od przyszłego tygodnia zaoferuje klientom bezterminową usługę internetu stacjonarnego oraz rozpocznie oferowanie usług internetu mobilnego, również w wersji bezterminowej. Dzięki temu Telestrada liczy na podwojenie liczby klientów w 2010 roku do ok. 40 tys. - poinformował agencję PAP prezes spółki Jacek Lichota.

"Nasza spółka zależna Multimo wprowadza od przyszłego tygodnia kilka ofert - bezterminowe umowy na internet stacjonarny oraz internet mobilny (...) czyli wchodzimy w nowy segment usług internetu mobilnego. Internet stacjonarny mamy, ale nowością będą umowy bezterminowe, czyli zupełnie coś nowego na rynku" - powiedział PAP Lichota.

"Spodziewamy się, że w przyszłym roku z tego tytułu podwoi nam się liczba klientów, czyli, że pozyskamy kolejne 20 tys. klientów" - dodał.

"Spodziewamy się, że dzięki temu, iż zaoferujemy internet w zupełnie nowym trybie na rynku i jednocześnie będziemy pozyskiwali klientów na WLR, czyli abonament telefoniczny, to przychody będą rosły, ale trudno je oszacować. Musimy zobaczyć jak nowa oferta zostanie przyjęta przez rynek" - powiedział Lichota. "Czy osiągniemy w tym roku poziom 22 mln zł to bardzo trudno mi w tej chwili powiedzieć, ale to co może nam w tym pomóc, to to, że razem z nową ofertą internetu wprowadzamy też ofertę notebooków, czyli internet plus komputer w jednym, co może nas doprowadzić na ten poziom. Jednak wszystko zależy od tego jak będzie szła sprzedaż. Na pewno będziemy to sprzedawali taniej niż inni operatorzy na rynku, co może napędzić sprzedaż" - dodał.

Opinie:

Opinie archiwalne (7):

Komentuj

Komentarze / 7

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  tkubon pisze: 2009-09-27 01:37
  no ciekawe. Póki co ceny stoją miejscu od ponad 2 lat. Ciekawe co zaproponują
  0
 • Users Avatars Mini
  sunwoj pisze: 2009-09-27 11:02
  dokladnie, ceny bez lojalki maja kosmiczne, mam jeszcze pare miesiecy lojalki i chcialem rezygnowac ale zobaczymy, moze cos ciekawego teraz wymyślą
  0
 • Users Avatars Mini
  Onken pisze: 2009-09-27 23:40
  no ja tez czekam na jakas obnizke bo umowa sie skonczyla a 116 zl za 6 MBit to drogo by przedluzac
  0
 • Users Avatars Mini
  cos pisze: 2009-09-28 12:18
  to moze i rachunki zaczna normalnie wysylac :P
  0
 • Users Avatars Mini
  ziggy pisze: 2009-09-28 13:28
  W firmie mamy multimo. Z rachunkami nie mamy problemow. Wysylaja co miesiac na email lub kwartalnie pocztą zalezy jaka sie chce forme dostarczania. Poza tym mamy ustawione zlecenie stałe wiec nie ma problemu. Co do uslugi to dziala bezproblemowo.
  0
 • Users Avatars Mini
  cos pisze: 2009-09-28 13:36
  tylko pytanie ktore to multimo z GTS czy Telestrady bo rzeczywiscie z GTS nie ma zadnych problemow...
  0
 • Users Avatars Mini
  Antek pisze: 2009-09-28 16:35
  Telestrada nie dostarcza internetu, dostarcza go GTS, tak więc jak multimo działa zawsze bez problemowo. Z małymi wyjątkiem. Od marca tylko jedna krótka przerwa.
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: