Muzodajnia i Music Pack w sieci Plus - oficjalny komunikat

Newsy
Żródło: Plus
Opinie: 5

4 sierpnia br. Plus udostępni ofertę MixPlus Music Pack. Music Pack to oferta dla nowych użytkowników MixPlusa, w której poza telefonem z kartą pamięci nawet do 4 GB, bezprzewodowymi stereofonicznymi słuchawkami bluetooth klienci otrzymają dostęp do Muzodajni – serwisu muzycznego zawierającego setki tysięcy plików muzycznych bez zabezpieczeń DRM oraz najświeższe informacje z rynku muzycznego.W ofertach MixPlus Music Pack i Muzyczny Sklep można wykupić miesięczny ryczałt na 5, 10 lub 20 zł, co umożliwia ściągnięcie odpowiednio 25, 100 lub 250 utworów. Dzięki temu rozwiązaniu cena za ściągnięty plik muzyczny jest najniższa na rynku. Tylko w ofercie Music Pack za średnią cenę jednej płyty CD w sklepie można pobrać ponad 250 piosenek, co stanowi równowartość ok. 20 płyt.

Muzodajnia dostępna jest w wariantach dostosowanych do potrzeb różnych grup klientów:

 • Music Pack – oferta dla nowych klientów MixPlus,

 • Muzyczny Sklep Plusa – dla abonentów Plus i MixPlus,

 • Muzyczna Wypożyczalnia – dla wszystkich klientów Polkomtel (również Simplus, 36.6, Sami Swoi),

 • Sklep E-muzyka – dla wszystkich internautów (nie tylko klientów Polkomtel).

„Na dojrzałym, z każdym kwartałem trudniejszym i bardziej konkurencyjnym rynku nowe źródła przychodów mają coraz większy wpływ na wynik finansowy operatora. Pliki muzyczne podbijają rynek telefonii komórkowej. Szacuje się, że do 2012 roku w Europie ten sektor usług zwiększy się czterokrotnie. Plus poprzez swoją nową ofertę idealnie wpisuje się w ten globalny trend i po raz kolejny wyznacza kierunki rozwoju dla całego rynku – powiedział Jarosław Bauc, Prezes Zarządu, Dyrektor Generalny Polkomtel S.A. – Muzodajnia to profesjonalny, bogaty w treści kompleksowy serwis muzyczny, w którym zakup muzyki będzie średnio ok. 20 razy tańszy niż w tradycyjnym sklepie. Jestem przekonany, że tak atrakcyjna cena oraz szeroka oferta muzyczna zdecydują o sukcesie tego projektu. Nie bez znaczenia jest również fakt, że nasz produkt może przyczynić się do ograniczenia nielegalnej dystrybucji muzyki.”

„Music Pack i Muzodajnia są kolejną, po Umowie Minutowej i 36.6, innowacyjną ofertą w sieci Plus. Przeprowadzane przez nas badania wykazały, że prezentowane usługi stanowią odpowiedź na aktualne potrzeby klientów, co pozwala nam wierzyć, że oferty te spotkają się z szerokim zainteresowaniem dotychczasowych oraz nowych klientów, a Plus obejmie pozycję lidera w tym segmencie – powiedział Krzysztof Kilian, Wiceprezes Zarządu, Dyrektor ds. Marketingu i Zarządzania Relacjami z Klientem Polkomtel S.A. - Dlaczego miałoby nam się nie udać? Już kilka przykładów biznesowych w naszym kraju pokazało, że Polacy potrafią stworzyć rozwiązania, które u nas przyjmują się lepiej niż rozwiązania światowe. Tak było z Allegro, które odniosło większy sukces niż Ebay, tak było z Gadu Gadu które wygrało z międzynarodowymi komunikatorami. Jak więc widać, autorskie, polskie rozwiązania mają w naszym kraju szansę dużego powodzenia”.

Dodatkowo w ramach promocji „Spróbuj za darmo” w ciągu 14 dni od momentu założenia konta w usłudze każdy internauta może ściągnąć na próbę 10 utworów zabezpieczonych DRM i przez dwa tygodnie słuchać ich bez ograniczeń.

Muzodajnia – podsumowanie wariantów oferty:

Opinie:

Opinie archiwalne (5):

Komentuj

Komentarze / 5

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  wibra pisze: 2008-07-31 18:28
  Wygląda to dobrze ! Mam nadzieję, że u innych operatorów wymusi to spadek ceny poszczególnych utworów. Era i Orange musi zejść z ceny ;-) Dobry ruch ! Gratulacje dla Plusa za ten ruch !!!
  0
 • Users Avatars Mini
  wicher pisze: 2008-07-31 19:25
  Ach to DRM...
  0
 • Users Avatars Mini
  mover pisze: 2008-08-05 13:40
  witcher, ale spójrz dokładnie, drm nie obowiązuje Cię gdy masz plusa mixa a na dodatek muze ściagasz w formacie mp3. a do tego mżna zaopatrzy siew fajowski telefonik z music pakiem. motka wyglada pięknie, ale chyba nokie wezme ;)
  0
 • Users Avatars Mini
  Glinek pisze: 2008-08-09 00:46
  Fajna ta muzodajnia. Tak dalej plusie.
  0
 • Users Avatars Mini
  incubus pisze: 2008-08-21 18:08
  ofertka jest okej, mp3 ańsze niż w itunes, bo tam jedna piosenka 99c kosztuje, a tu, w zleżnosci od zobowiazania, nawet 8 gr
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: