myPhone 7720 pop

Newsy
Żródło: myPhone
Opinie: 1

myPhone - polski producent telefonów komórkowych – wprowadza do oferty pierwszy telefon muzyczny obsługujący dwie karty SIM - myPhone 7720 pop. Obsługę odtwarzacza audio/video ułatwia możliwość sterowania najważniejszymi funkcjami za pośrednictwem rozbudowanej sekcji klawiszy nawigacji oraz klawisza głośności z boku obudowy. Na podstawowym wyposażeniu telefonu jest stereofoniczny zestaw słuchawkowy.

myPhone 7720 pop wyposażony został w duży, dotykowy wyświetlacz o przekątnej 2,4” i rozdzielczości 240x320 pikseli. Ułatwia on obsługę telefonu, pozwalając – oprócz klawiszy – na wybieranie opcji za pośrednictwem dotykowego ekranu i rysika schowanego w obudowie. Przyda się również do oglądania filmów w formacie 3gp lub mp4. Złącze kart pamięci microSD dopełnia funkcjonalność odtwarzaczy umożliwiając przechowywanie wielu utworów i filmów na kartach pamięci.

Telefon wyposażono też w dwie kamery video. Jedna z kamer służy do standardowej rejestracji obrazu video. Druga, umieszczona z przodu, umożliwia korzystanie z funkcji imiCHAT. Funkcja ta pozwala na prowadzenie videoczatów – rozmów tekstowych połączonych z transmisją obrazu z innymi użytkownikami telefonów lub komputerów wyposażonych w tę funkcję. Transmisja danych odbywa się za pomocą wbudowanego łącza GPRS.

Funkcjonalność urządzenia dopełniają takie opcje jak dyktafon z możliwością nagrywania rozmów telefonicznych, moduł Bluetooth z obsługą protokołu A2DP umożliwiającego transmisję dźwięku stereo, a także organizer, kalkulator, przelicznik walut, czytnik e-book, stoper czy kalkulator BodyMassIndex.

Telefon zasilany jest przez baterię litowo-jonową o pojemności 1050 mAh. Pozwala ona na utrzymanie urządzenia w trybie czuwania do 180 godzin oraz do 270 minut rozmów.

Sugerowana cena detaliczna myPhone 7720 pop wynosi 429 złotych.

myPhone 7720 pop objęty jest 24-miesięczną gwarancją w systemie „door-to-door”. Aparat można będzie kupić m. in. w sieciach handlowych Media Markt, Saturn, Teletorium, Komputronik i innych.

Opinie:

Opinie archiwalne (1):

Komentuj

Komentarze / 1

Dodaj komentarz

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: