Lepsza organizacja pracy tylko z inteligetnym smartfonem

Akcje partnerskie
Opinie: 0

Początek nowego roku to doskonały okres na wyznaczanie sobie nowych celów i wyzwań. Często po paru miesiącach okazuje się jednak, że nie wszystkie założone cele uda nam się zrealizować. Często wynika to z tego, że próbujemy je realizować zupełnie sami, bez niczyjej pomocy. W przypadku wyzwań sportowych dobrym doradcą jest profesjonalny trener, a w przypadku nauki fotografii, doświadczony fotograf. Gdy chcemy mieć dla siebie więcej czasu i być po prostu bardziej zorganizowani i zaradni to może okazać się, że najlepszym pomocnikiem będzie nasz …. smartfon Huawei Mate 10 Pro. Co więcej, okazuje się, że w przypadku treningu sportowego lub przygody z fotografią Mate 10 Pro również może nam ułatwić osiągnięcie postawionych celów.

Sztuczna inteligencja gotowa do działania

We współczesnym świecie, gdzie czas ma dla nas coraz większą wartość, bo chcemy osiągnąć balans pomiędzy naszym życiem prywatnym i pracą, zwracamy coraz większą uwagę na to, aby otaczające nas urządzenia były coraz bardziej inteligentne i wydajne. Gadżety mają wykonywać za nas coraz więcej czynności, pomagać w wykonywaniu naszych codziennych zadań. Dotyczy do zarówno elementów tzw. inteligentnego domu, naszych coraz bardziej autonomicznych aut oraz oczywiście smartfonów. Huawei stworzył telefon Huawei Mate 10 Pro, który zawiera w sobie specjalny moduł, dedykowaną część procesora Kirin 970, który stanowi platformę mobilnej sztucznej inteligencji. Jednostka NPU (Neural-Network Processing Unit) jest już wykorzystywana m.in. w aplikacji kamery oraz do zarządzania całym smartfonem. Telefon uczy się naszych zachowań i przyzwyczajeń i optymalizuje swoje działanie.

Prywatny asystent zawsze do usług

Każdy z nas marzy o tym, aby to prywatny asystent załatwiał za nas większość spraw lub przynajmniej nam o nich przypominał. Jednak tylko nieliczni mają to szczęście. Okazuje się jednak, że każdy użytkownik Huawei Mate 10 Pro może z usług takiego prywatnego opiekuna korzystać. Huawei współpracując z firmą Google udostępnił w Mate 10 Pro usługę Google Assistant. To głosowy asystent, który będzie pomagał nam w codziennych obowiązkach. Bez problemu rano poda nam prognozę pogody i plan spotkań na najbliższe godziny. Sprawdzi także natężenie ruchu na trasie do naszego biura. Dzięki Google Assistant nie będziemy musieli spędzać godzin na wyszukiwaniu w internecie najważniejszych wiadomości. Asystent przygotuje te informacje dla nas na ekranie naszego Huawei Mate 10 Pro. Nasz szef na pewno będzie zachwycony wzrostem naszej codziennej efektywności.

Trenuj jak Robert Lewandowski

Huawei Mate 10 Pro to prawdziwy kameleon, który z asystenta biznesowego może w jednej chwili zmienić się w profesjonalnego trenera. Dzięki aplikacji Huawei Health i współpracy z zegarkami i opaskami sportowymi może monitorować nasz sportowy wysiłek i zaplanować trening, który w efekcie pozwoli nam z łatwością zrealizować nasze noworoczne postanowienia. 10 km w mniej niż godzinę lub maraton w wymarzonym tempie nie będzie stanowił dla nas żadnego problemu. Gdy nasze ambicje są nieco mniejsze to Huawei Mate 10 Pro będzie monitorował ilość naszych kroków podczas spacerów lub kilometrów przejechanych na rowerze. Dostęp do pełnych statystyk otrzymamy bezpośrednio w aplikacji, która potrafi poddać analizie nawet nasz sen. Z Huawei Mate 10 Pro korzysta m.in. jeden z najlepszych piłkarzy niemieckiej ligi - Robert Lewandowski. A on w kwestii treningu nie może się mylić.

Asystent fotografa

Zdjęcia i filmy z telefonów komórkowych są coraz częściej wykorzystywane w naszej codziennej pracy. Dzięki nim szybciej akceptujemy projekty, skanujemy dokumenty, a także dzielimy się sukcesami naszych firm w mediach społecznościowych. Jeszcze do niedawna przed publikacją zdjęć poprawialiśmy je w programach graficznych. Dzięki Huawei Mate 10 Pro nie będzie to już konieczne. W Huawei Mate 10 Pro znajdziemy miks zaawansowanych rozwiązań fotograficznych. Huawei kontynuuje współprace z legendarną marką Leica. W smartfonie zastosowano dwa bardzo jasne obiektywy z przysłoną f1.6. W aplikacji kamery naszym asystentem jest sztuczna  inteligencja, która analizuje w czasie rzeczywistym fotografowane obiekty oraz optymalizuje kolory, kontrast, jasność i ekspozycję. Gdy zamarzą nam się jeszcze bardziej oryginalne materiały wideo i zdjęcia to warto dokupić do naszego smartfona kamerkę 360 - HUAWEI EnVizion 360 Camera. Nagrane przez nas i coraz popularniejsze w internecie materiały typu 360 stopni będziemy mogli oglądać bezpośrednio na telefonie lub w serwisie Youtube. Nasze profile w mediach społecznościowych staną się dzięki temu jeszcze bardziej popularne – kolejny noworoczny cel zostanie zrealizowany!

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: