Orange wystartował 120 tys. dodatkowych kart SIM

Newsy
Opinie: 0
Orange wystartował 120 tys. dodatkowych kart SIM

Orange Polska przedłużył do końca marca obniżkę cen połączeń do Ukrainy, a także możliwość aktywowania darmowego pakietu 10GB do wykorzystania w Polsce.

 

Obniżka do 29 groszy za minutę dotyczy wszystkich połączeń wykonywanych z telefonów komórkowych Orange i nju na ukraińskie numery stacjonarne i komórkowe. Chodzi zarówno o oferty na kartę, jak i abonament, dla klientów indywidualnych i biznesowych, a także klientów nju mobile. Z tańszych rozmów można korzystać do 31 marca.

 

Do końca marca przedłużono także możliwość aktywacji dodatkowego, darmowego pakietu 10GB, do wykorzystania przez 30 dni w Polsce. Jest to propozycja kierowana bezpośrednio do użytkowników narodowości ukraińskiej, którzy korzystają z usług Orange, Orange Flex oraz nju.

 

Dla użytkowników usług na kartę operator obniżył opłaty za transmisję danych w roamingu na terenie Ukrainy do 0,01402 zł za 1MB, czyli 14,36 zł za 1 GB.

 

W przypadku klientów, którzy korzystają z pakietów internetowych, limit GB w Strefie 1 będzie dostępny również na terenie Ukrainy.

 

Klienci Orange narodowości ukraińskiej dzwoniący do swoich bliskich w ojczyźnie, otrzymują darmowy pakiet 200 minut na połączenia na Ukrainę w abonamencie. Dotyczy to klientów indywidualnych, posiadających abonamentów komórkowych od Orange. Pakiet zostanie włączony tym osobom automatycznie, można z niego korzystać przez 30 dni.

 

Specjalne oferty dla Ukrainy także w Orange Flex Użytkownicy Orange Flex wciąż mogą aktywować bezpłatny pakiet rozmów międzynarodowych do Ukrainy: 100 minut na 30 dni. Wystarczy wpisać kod UKRAINA w polu kody promocyjne w swojej aplikacji Flex.

 

Użytkownicy korzystający z Orange Flex mogą skorzystać także z dodatkowych, darmowych 10 GB oraz od 11.03 z pakietu 5 GB na internet w roamingu dla osób, które przebywają na terenie Ukrainy. W pierwszym przypadku pakiet uruchamia się w aplikacji korzystając z kodu UKR, a w drugim UKR5GB. Wszystkie promocyjne pakiety od Orange Flex można uruchomić do 31 marca.

 

Orange nadal rozdaje darmowe startery i pomaga w ich rejestracji. Łącznie od początku wojny aktywowanych zostało 120 tys. kart prepaid z ofertą przygotowaną dla Ukraińców.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: