LG G8X jest stworzony dla fanów Netflixa, HBO i Youtube

Akcje partnerskie | Newsy
Opinie: 0
LG G8X jest stworzony dla fanów Netflixa, HBO i Youtube

W dwóch poprzednich częściach cyklu mieliśmy okazję przekonać się jak podwójny ekran przydaje się do funkcji biurowych i przeglądania internetu. Tym razem sprawdzimy jak LG G8X ThinQ może ułatwić nam oglądanie filmów i seriali, a także nadać nowy wymiar oglądaniu wydarzeń sportowych. Na koniec mamy coś dla najmłodszych.

Połącz oglądanie filmów z innymi zadaniami

Nie każdy fragment filmu bądź serialu wymaga pełnej uwagi. LG ułatwia łączenie oglądania materiałów wideo na jednym ekranie, z wykonywaniem innych czynności na drugim ekranie, przy czym obie aplikacje mogą być jednocześnie w trybie pełnoekranowym. Wszystko jedno czy chcemy uporządkować skrzynkę pocztową, czy nadrobić zaległości w social mediach, można połączyć obie czynności, aby lepiej wykorzystać swój czas.

Komentuj na żywo to co oglądasz

Jednym z ciekawszych połączeń dwóch czynności, jest oglądanie wydarzeń sportowych, takich jak mecz piłki nożnej, z jednoczesnym śledzeniem komentarzy w sieci i publikowaniu własnych uwag na żywo. Świetnie sprawdzi się połączenie transmisji na żywo z śledzeniem Twittera. Pojawiły się również pierwsze aplikacje, które mają wbudowaną obsługę podwójnego ekranu w smartfonie G8X. Specjalnie z myślą o komentowaniu wydarzeń sportowych przy współpracy z LG powstała aplikacja Eleven Sports.

Równie ciekawe może okazać się oglądanie premierowego odcinka serialu w tym samym czasie co nasi znajomi i wspólne komentowanie go w jednym z komunikatorów internetowych. W ten sposób można podzielić się emocjami, nie ryzykując spoilerowania treści odcinka innym użytkownikom internetu. Drugą aplikacją wideo wspierającą podwójny ekran LG jest Ipla, która pozwala oglądać materiał wideo i jednocześnie przeglądać zawartość serwisu VOD.

Rób notatki podczas webinarium

Innym przydatnym połączeniem dwóch wyświetlaczy jest możliwość wygodnego notowania podczas oglądania materiału wideo. W sieci jest mnóstwo serwisów oferujących szkolenia na dowolny temat. Często podczas oglądania takiego materiału chcemy zapisać istotną informację, skrót klawiaturowy, albo wynotować hasła do sprawdzenia po obejrzeniu całego materiału.

W tym tonie można także wykorzystać LG G8X ThinQ do transkrypcji nagrań audio i wideo, nauki na studiach i co tylko nam jeszcze przyjdzie do głowy.

To idealny smartfon dla rodziców

Kto ma małe dzieci, ten wie, że trudno jest znaleźć chwilę czasu, aby spokojnie obejrzeć film. Tym trudniej zorganizować dziecku zajęcie poza domem, zwłaszcza w podróży. LG G8X ThinQ umożliwia odtwarzanie dwóch filmów jednocześnie, po jednym na każdym z ekranów. Drugi ekran można odchylić tak, aby był skierowany w przeciwną stronę, a głośność można regulować osobno dla każdego źródła, określając który z filmów ma być wyraźniej słyszalny.

To wciąż nie koniec możliwości LG G8X ThinQ. W następnym artykule przedstawimy jakie nowe możliwości fotograficzne zyskuje smartfon dzięki dwóm wyświetlaczom.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: