Najnowszy Amazfit kosztuje 1049 zł

Najważniejsze | Newsy
Opinie: 0
Najnowszy Amazfit kosztuje 1049 zł

W polskich sklepach pojawił się trzeci model serii Amazfit Cheetah. Po Cheetah ProCheetah Round możemy teraz kupić Cheetah Square.     

Najnowszy model Cheetah Square będzie kosztować 1049 zł, a więc tyle co, Cheetah Round. Najbardziej zaawansowany model z tej serii – Cheetah Pro – dostępny jest w cenie 1349 zł.

Cheetah Square otrzymał ekran  AMOLED o przekątnej 1,75”. Wyświetlacz został umieszczony w prostokątnej kopercie, a więc inaczej niż w Amazfit Cheetah Pro i Amazfit Cheetah Round, które otrzymały wyświetlacze okrągłe i nieco mniejsze: 1,45” i 1,39”. Ramki zostały wykonane ze stopu aluminium, a korpus wzmocniony polimerowymi włóknami.

Smartwatch waży 25 g, a z opaską 37 g.

Bateria umieszczona w zegarku ma 240 mAh pojemności. To wartość o połowę mniejsza niż w Amazfit Cheetah Pro i Amazfit Cheetah Round. Umożliwia ona do 4 dni pracy przy korzystaniu z trybów sportowych, a bez ich aktywowania 7-8 dni.    

Tak jak Cheetah Pro i Cheetah Round, najnowszy model tej serii wykorzystuje technologię GPS - MaxTrack z dwuzakresową antenę obsługującą kołową polaryzację. 

Amazfit Cheetah Square oferuje funkcje rejestrujące ważne dla zdrowia parametry m.in. tętno, jakość snu, saturację krwi, czas do pełnej regeneracji, poziom stresu.

Mamy tu też Zepp Coach. Rozwiązanie to pełni funkcję osobistego trenera, który wspomagany jest przez Sztuczną Inteligencję i komunikuje się z zawodnikiem poprzez czat w aplikacji Zepp. Taki trener pomaga w realizacji wybranych planów i celów biegowych (np. poprawienie wyniku w biegu na 10 km), przy czym nie tylko personalizuje założenia treningowe w oparciu o unikalne cechy i ambicje biegacza, ale też co tydzień dostosowuje jednostki treningowe do aktualnych wyników, kondycji i poziomu zmęczenia biegacza.  

Amazfit Cheetah Square umożliwia pobieranie i wyświetlanie tras w trakcie treningu. Dysponuje także wbudowaną pamięcią 2,3 GB na pliki z muzyką.   

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: