Salony CANAL+ będą sprzedawać panele słoneczne

Najważniejsze | Newsy
Dodaj opinię
Opinie: 0
Salony CANAL+ będą sprzedawać panele słoneczne

CANAL+ rozpoczął współpracę z polską firmą Hymon Energy odpowiadającą za instalacje fotowoltaiczne. Klienci odwiedzający salony CANAL+ będą mogli zapoznać się z ofertą na instalację systemów fotowoltaiki dla domu i umówić się na spotkanie z konsultantem Hymon Energy, który bezpłatnie przeprowadzi audyt energetyczny i przygotuje dla klienta projekt oraz wycenę instalacji.

Doradca Hymon Energy przedstawi klientom szczegółowe warunki oferty, oszacuje wymaganą moc instalacji, dobierze odpowiednie panele, falownik i pozostałe komponenty. Instalacja Hymon Energy kwalifikuje się do skorzystania z dotacji „ Mój Prąd” - to dofinansowanie do 5 000 zł.

Klienci CANAL+ mają zapewnione w cenie usługi wszystkie wymagane przepisami świadectwa i certyfikaty. Hymon Energy w imieniu klienta zgłosi również instalację do Zakładu Energetycznego, który wymienia licznik na dwukierunkowy i przygotowuje aneks do istniejącej umowy. Termin kompleksowej realizacji to maksymalnie 30 dni od dnia podpisania umowy. 

Każdy klient, który wyrazi zgodę na kontakt ze strony doradcy Hymon Energy otrzyma również w prezencie od CANAL+  jedną z czterech opcji dodatkowych do wyboru (kanały HBO, Filmbox, Eleven Sports lub Polsat Sport Premium) na okres trzech miesięcy.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: