MTTC Polska będzie serwisem dla OPPO

Newsy
Opinie: 0
OPPO zwiększa wsparcie serwisowe dla swoich klientów

Firma OPPO nawiązała współpracę z serwisem MTTC Polska z Grupy Digital Care. Klienci producenta skorzystają ze wsparcia serwisu zarówno w przypadku napraw gwarancyjnych, jak i pogwarancyjnych swoich smartfonów oraz akcesoriów. 

MTTC jest jednym z dwóch autoryzowanych serwisów OPPO w Polsce.

W przypadku awarii lub usterki sprzętu z aktywną gwarancją OPPO, klienci powinni skontaktować się bezpośrednio z serwisem, aby zamówić kuriera, który odbierze urządzenie w modelu door-to-door, a następnie dostarczy je po naprawie pod wskazany adres. Przesyłkę można nadać również w paczkomatach.

Wkrótce uruchomione zostaną kolejne kanały komunikacji z MTTC – specjalna infolinia, portal internetowy do zgłaszania napraw i sprawdzania ich statusu oraz punkt stacjonarny walk-in w serwisie MTTC na warszawskim Mokotowie, przy ul. 1 Sierpnia 6A. Będzie w nim można osobiście dostarczyć lub odebrać telefon, a także wykonać ekspresową naprawę wybranych usterek lub uszkodzeń nawet w godzinę.

Serwis MTTC Poland o powierzchni blisko 1 500 metrów kwadratowych, zlokalizowany jest w kompleksie biurowym Wiśniowy Biznes Park na warszawskim Mokotowie. W spółce zatrudnionych jest ponad 100 specjalistów, którzy miesięcznie realizują nawet 16 000 napraw.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: