NAVIGON MobileNavigator z obsługą Facebook i Twitter

Newsy
Żródło: NAVIGON
Opinie: 0

Dzięki najnowszej aktualizacji NAVIGON MobileNavigator’a (do wersji 1.5.0), użytkownicy iPhone’a mogą komunikować się ze światem przez serwisy Facebook i Twitter. Integracja z tymi popularnymi na całym świecie portalami społecznościowymi pozwala kierowcy przekazywać znajomym informacje o swoim położeniu, celu podróży i planowanym czasem dotarcia. Można też wysyłać krótką aktualizację tekstową swojego statusu.

W zależności od tego, jakim jesteś kierowcą, funkcja NAVIGON MyRoutes poleci najlepszą trasę, biorąc pod uwagę osobisty styl jazdy, dzień tygodnia oraz porę dnia. MyRoutes wskaże nam do 3 tras do wyboru, w tym trasę stworzoną na podstawie analizy zachowań kierowcy na drodze. „Dzięki wprowadzeniu MyRoutes dajemy możliwość skorzystania na iPhone’ie z bardzo popularnej funkcji znanej już z najnowszej serii urządzeń PND firmy NAVIGON. Użytkownicy otrzymują teraz jeszcze bardziej dopasowaną do swoich preferencji propozycję trasy” mówi Gerhard Mayr. Oprócz omówionych już funkcji dla wszystkich, którzy zdecydują się zaktualizować MobileNavigator’a, będą dostępne takie funkcje jak Google Local Search, czyli wyszukiwanie adresów firm czy punktów usługowych przez Internet oraz możliwość wprowadzenia współrzędnych geograficznych celu podróży zamiast podawania jego adresu. Warto wspomnieć, że oprogramowanie NAVIGON jest jedynym rozwiązaniem on-board’owym (czyli cała aplikacja i mapy znajdują się w urządzeniu, nie ma potrzeby pobierania map wykorzystując transmisję danych) oferującym funkcje Reality ViewTM Pro (Rzeczywisty Wygląd Skrzyżowań), integrację iPod’a, nawigację w trybie pieszym oraz funkcję Traffic Live w pojedynczej aplikacji.

W trosce o komfort w czasie jazdy MobileNavigator może być dodatkowo wyposażony w Panorama View3D. Funkcja ta odzwierciedla na ekranie nawigacji otaczający kierowcę krajobraz - nie w postaci płaskiej powierzchni, lecz trójwymiarowo, uwzględniając ukształtowanie terenu, co znacznie ułatwia orientację i zwiększa komfort podróży. Koszt zakupu tej dodatkowej funkcji dla użytkowników iPhone’a to równowartość 9,99 Euro.

Oprogramowanie nawigacyjne NAVIGON można używać nie tylko w modelach iPhone 3G i 3G S, ale również w urządzeniach pierwszej generacji, jak iPod Touch. W starszych modelach wymagane jest zakup odbiorników GPS.

Od 9 do 28 lutego obowiązuje specjalna oferta na oprogramowanie MobileNavigator w wersji europejskiej - 74,99 euro (zamiast 99,99 euro). W tym czasie NAVIGON obniża również cenę funkcji Traffic Live1 z 24.99 euro na 14.99 euro.

Funkcje MobileNavigator’a dla iPhone’a

Nowe:
Integracja z serwisem Facebook oraz Twitter
NAVIGON MyRoutes
Panorama View3D (dodatkowo płatna – 9.99 EUR)

Pozostałe funkcje:
Google Local Search
Nawigacja w trybie pieszym
NAVIGON Traffic Live
Praca w trybie pionowym lub poziomym
Inteligentne wprowadzanie celów
Reality View Pro (Rzeczywisty Wygląd Skrzyżowań)
Lane Assistant Pro (Asystent Pasa Ruchu)
Real road sign (wyświetlanie znaków ostrzegawczych)
Speed Assistant (Asystent Prędkości)
Automatyczny tryb dzienny i nocny
Nawigowanie do adresów z listy kontaktów iPhone’a
Mapa w trybie 2D i 3D
Funkcja „Do domu”
Planowanie tras
Text-to-Speech
Integracja funkcji iPod’a
Dzielenie się swoim położeniem przez e-mail
Wprowadzanie współrzędnych geograficznych
Emergency Help (Pomoc w sytuacjach awaryjnych)

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: