Nawigacja Orange za darmo - Weekendy z Orange

Newsy
Opinie: 1

Orange przygotował kolejną edycję promocji „Weekendy z Orange”, w ramach której klienci sieci mają możliwość bezpłatnego skorzystania z atrakcyjnych usług dodatkowych w ostatni weekend każdego miesiąca. W najbliższy weekend – od piątku 29 kwietnia od godz. 20.00 do niedzieli 1 maja do godz. 23.59 klienci będą mogli pobrać na swój telefon darmową wersję Nawigacji Orange na 7 dni.

Aby skorzystać z promocji, wystarczy wysłać bezpłatnego SMS-a o treści GPS pod numer 6284. W odpowiedzi otrzymamy SMS-a z linkiem do pobrania Nawigacji Orange, za pomocą którego zainstalujemy aplikację w swoim telefonie komórkowym. Z promocji mogą skorzystać klienci wybranych ofert na abonament i posiadający telefon kompatybilnych z NaviExpert.

Pobranie aplikacji za pomocą usługi Wap Push jest bezpłatne. Jeśli nawigację pobierzemy za pośrednictwem Internetu, zapłacimy jedynie za zapoczątkowanie transmisji danych. Natomiast samo korzystanie z Nawigacji Orange przez 7 dni od momentu aktywacji jest w obu przypadkach bezpłatne – nie zostaną pobrane już żadne opłaty za transmisję danych.

Opinie:

Opinie archiwalne (1):

Komentuj

Komentarze / 1

Dodaj komentarz

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: