Nawigacja T-Mobile na 60 dni za darmo w ramach Happy Fridays

Newsy | Promocje
Dodaj opinię
Opinie: 0
Nawigacji T-Mobile na 60 dni w ramach Happy Fridays

W ramach cotygodniowej akcji Happy Fridays T-Mobile przygotował bezpłatny 60-dniowy dostęp do usługi „Nawigacja T-Mobile – Mapy Polski”.

Bonus można aktywować od 6 do 8 sierpnia.

Aby aktywować dostęp do usługi „Nawigacja T-Mobile – Mapy Polski”, należy zalogować się w dniach od 6 do 8 sierpnia do aplikacji „Mój T-Mobile” i odebrać tam pakiet promocyjny. Użytkownicy taryfy GO! mogą aktywować bonus wysyłając SMS o treści „NAWIGACJAHF” na bezpłatny numer 8017.

Jeśli użytkownik nie będzie zainteresowany dalszym korzystaniem z usługi, może z niej zrezygnować wysyłając bezpłatną wiadomość SMS na numer 8017 o treści „NAWIGACJA ANULUJ” – dla abonentów lub „NAWIGACJA7 ANULUJ” – dla użytkowników MIX i na kartę. W przypadku, jeśli dezaktywacja nie zostanie wykonana przed zakończeniem okresu promocyjnego, wówczas klienci abonamentowi za 30-dniowy dostęp do usługi zapłacą 12 zł, natomiast klienci na kartę i MIX – 3 zł za 7 dni.

Akcja skierowana jest do klientów abonamentowych T-Mobile, a także osób posiadających ofertę MIX lub na kartę, którzy nie mają włączonej usługi „Nawigacja T-Mobile – Mapy Polski”.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: