Nawigacja T-Mobile za darmo

Newsy | Promocje
Dodaj opinię
Opinie: 0
Nawigacja T-Mobile na 60 dni za darmo w ramach Happy Fridays

W ramach cotygodniowej akcji Happy Fridays T-Mobile przygotował bezpłatny dostęp do usługi „Nawigacja T-Mobile – Mapy Polski”.

Prezent można aktywować przez 5 dni – od 29 października do 2 listopada.

Aby aktywować 60-dniowy dostęp do usługi „Nawigacja T-Mobile – Mapy Polski”, należy zalogować się w dniach od 29 października do 2 listopada do aplikacji „Mój T-Mobile” i odebrać tam pakiet promocyjny.

Klienci, którzy nie będą zainteresowani dalszym korzystaniem z usługi, mogą z niej zrezygnować w każdym momencie, wysyłając bezpłatny SMS na numer 8017 o treści „NAWIGACJA ANULUJ” – dla abonentów lub „NAWIGACJA7 ANULUJ” – dla użytkowników na kartę i Abonentów w systemie MIX. Można tego dokonać także bezpośrednio w aplikacji Mój T-Mobile, a klienci taryfy GO! mogą wyłączyć usługę w aplikacji „Nawigacja T-Mobile”.

Jeśli zaś dezaktywacja nie zostanie wykonana przed zakończeniem okresu promocyjnego, wówczas abonenci za 30-dniowy dostęp do usługi zapłacą 12 zł, natomiast klienci na kartę i MIX – 3 zł za 7 dni.

Akcja skierowana jest do klientów abonamentowych T-Mobile, a także osób posiadających ofertę MIX lub na kartę, którzy nie mają włączonej usługi „NaviExpert w T-Mobile” lub „Nawigacja T-Mobile” w opcji Mapy Polski lub Mapy Europy.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: