Neostrada tp wyróżniona statuetką CoolBrand

Newsy
Żródło: TP S.A.
Opinie: 5
Opinie: 5

Neostrada tp została wczoraj uhonorowana statuetką CoolBrand. Polscy internauci uczestniczący w I edycji konkursu organizowanego przez międzynarodową organizację Superbrands wyróżnili neostradę tp, jako modną i pożądaną markę.

Zgłaszanie i głosowanie na poszczególne marki odbywało się za pośrednictwem portalu www.coolbrands.onet.pl. Internauci odpowiadali na pytanie jaka marka jest ich zdaniem najbardziej „cool”, a następnie głosowali na wybrane przez siebie, najmodniejsze znaki.

CoolBrands oznacza, że wyróżniona tym tytułem marka jest obiektem pożądania wśród osób wyznaczających trendy i wywierających wpływ na opinię publiczną. Znaki firmowe, które uzyskały ten status zostały umieszczone w specjalnym albumie CoolBrands Polska.

Opinie:

Opinie archiwalne (5):

Komentuj

Komentarze / 5

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  mirekb pisze: 2007-06-28 13:22
  tak.to najlepsze od monopolisty..zobaczycie jak net podrozeje za rok
  0
 • Users Avatars Mini
  Juras pisze: 2007-06-28 14:03
  Powiedz mi śmieszny człowieku dlaczego net miał by podrożeć od przyszłego roku. Na prawdę żal mi takich ludzi jak ty, którym za długie przebywanie na słońcu zwyczajnie szkodzi.
  0
 • Users Avatars Mini
  mapviewer pisze: 2007-06-28 22:59
  *****juras szacunek zadko kiedy sie spotyka takich ludzi na forach a mirekb niech uwaza na słońce :-))))
  0
 • Users Avatars Mini
  damon pisze: 2007-06-29 17:36
  net nie zdrożeja, a to dzięki niezależnym dostawcom jak Netia, bo na pewno nie dzięki neostradzie; zerknałem na strone coolbrands i wyczytałem, że te cool marki maja być wyjątkowe; to neostrada jest pod jednym wzgledem wyjątkowa; na pewno jest wyjątkowo droga :P
  0
 • Users Avatars Mini
  Lorbas pisze: 2007-06-29 23:53
  motłoch wybrał to, co mu wcisnęli w reklamach
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: