Nesterowicz już w Netii

Newsy
Żródło: Netia
Opinie: 1
Opinie: 1

9 września 2008 r. Rada Nadzorcza Netii  powołała Piotra Nesterowicza, obecnego Dyrektora Generalnego Tele2 Polska w skład zarządu Netii. Piotr Nesterowicz obejmie funkcję członka zarządu i dyrektora ds. Strategii i Rozwoju Biznesu z dniem ostatecznego zamknięcia transakcji nabycia Tele2 Polska przez Netię.

„Bardzo się cieszę, że Piotr Nestorowicz dołączy do zespołu Netii. Jego dotychczasowe doświadczenie i osiągnięcia będą dla nas cennym kapitałem. Jestem przekonany, iż wspólnie będziemy budować nową, silną organizację, która nadal przyczyniać się będzie do wzrostu konkurencyjności rynku i zapewniać prawdziwą wolność wyboru operatora klientom w całej Polsce” – powiedział Mirosław Godlewski, prezes zarządu Netii.

„Powołanie w skład zarządu Netii jest bardzo wyraźnym sygnałem dla mnie osobiście i dla całego zespołu Tele2, że możemy bardzo wiele wnieść do nowej organizacji. Jestem przekonany, że sprostamy stojącym przez nami wyzwaniom i wspólnie stworzymy najprężniejszą firmę telekomunikacyjną w Polsce” - powiedział Piotr Nesterowicz.

Piotr Nesterowicz karierę zawodową rozpoczynał w 1994 roku w firmie Procter & Gamble na stanowisku zastępcy kierownika ds. produktu. Przez ostatnie dziewięć lat pracował w firmie McKinsey & Company, najpierw jako konsultant, potem w charakterze managera projektu a następnie na stanowisku młodszego partnera. W tym czasie Piotr Nesterowicz pracował przede wszystkim na rzecz krajowych i zagranicznych przedsiębiorstw z sektora telekomunikacyjnego, energetycznego i banków.
Od sierpnia 2004 r. pełni funkcję Dyrektora Generalnego Tele2 Polska.

Opinie:

Opinie archiwalne (1):

Komentuj

Komentarze / 1

Dodaj komentarz
  • Users Avatars Mini
    marian pisze: 2008-09-10 23:06
    netia chapnela tele2 dzieki czemu firma powiekszy sie niesamowicie. dobrze, bo brakuje na naszym rynku duzej firmy alternatywnej. miejmy nadzieje, ze to tylko wniesie jakies pozytywne zmiany.
    0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: