Netflix będzie w polskim Canal+

Najważniejsze | Newsy
Żródło: Wirtualnemedia.pl
Dodaj opinię
Opinie: 0
Netflix w polskim Canal+

Od 15 października br. dla abonentów Canal+ we Francji udostępniony zostanie serwis Netflix.

Partnerstwo pomiędzy Canal+ a Netfliksem ogłoszone zostało w poniedziałek. Na mocy umowy abonenci Grupy Canal+ we Francji, którzy skorzystają z pakietu Ciné Séries, od 15 października zyskają dostęp zarówno do kanałów telewizyjnych z portfolio Canal+, jak i serwisu Netflix (w standardowym planie - 2 ekrany w jakości HD). Miesięczna cena tego pakietu wynosić będzie 15 euro. 

Grupa Canal+ w międzynarodowym komunikacie poinformowała, że podobna usługa ma zostać wprowadzona również na terenie Polski. Na chwilę obecną spółka nie zdradza niestety dokładnego terminu debiutu oferty w naszym kraju. 

Więcej informacji na ten temat podamy na przełomie roku - poinformował serwis Wirtualnemedia.pl Piotr Kaniowski, kierownik ds. PR korporacyjnego, technologii i ofert w platformie Canal+. 

Wówczas platforma Canal+ ma przedstawić szczegóły oferty, w tym m.in. dokładną datę wprowadzenia usługi oraz jej cenę.

Netflix jest rynkowym punktem odniesienia dzięki produkcjom znanym na całym świecie. platforma Canal+ gwarantuje natomiast dostęp do polskich i międzynarodowych hitów filmowych oraz hollywoodzkich produkcji prosto z kina, uznanych seriali i produkcji własnych oraz najlepszego sportu na żywo. Łącząc świat Netflixa ze światem Canal+ będziemy mogli stworzyć najlepszą i najpełniejszą ofertę na polskim rynku, w tym unikalną ofertę dostępu do treści w 4K - komentuje w Wirtualnemedia.pl Edyta Sadowska, prezes i dyrektorem generalny platformy Canal+. 

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: