Netia - 20 tys. klientów Internetu w 30 dni

Newsy
Żródło: Netia
Opinie: 2

Netia przedłużyła „Hipnotyzująca promocję” do 17 stycznia 2010 r. Zasady pozostały te same: klienci, którzy zdecydują się na 24-miesięczną umowę na internet, otrzymają go przez pierwsze pół roku internet za 1 zł miesięcznie, a w przypadku pakietu internet + telefon – za 2 złote.
Mirosław Godlewski, prezes zarządu Netii poinformował także, że jego firma ma obecnie 525 tys. klientów szerokopasmowego dostępu do internetu. Oznacza to, że przez ostatnie 30 dni Netia pozyskała 20 tys. nowych klientów broadbandu.

Przedłużonej promocji będzie towarzyszyła kontynuacja dotychczasowej kampanii reklamowej z udziałem Twarzy Netii – Tomasza Kota oraz uruchomiona w drugiej połowie listopada kampania interaktywna na www.hipnoza.netia.pl.

Opinie:

Opinie archiwalne (2):

Komentuj

Komentarze / 2

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  EMKA pisze: 2009-12-02 11:20
  "przez ostatnie 30 dni Netia pozyskała 20 tys. nowych klientów broadbandu" - czytaj podpisała umów - bo w realizację nie wierzę. Ten operator jest bardziej nieudolny niż TPSA. Ja podpisałem we wrzeniu w tej promocji trzy umowy. Jest grudzień a Internet do tej pory nie działa na żadnym z łączy. Jedna wielka kicha, nie polecam. Szkoda stresu. Lepiej dopłacić i wziąć u konkurencji usługi (np. Dialog). Zrobi to szybciej i sprawniej. Jeszcze dorzucę że żeby cokolwiek wyegzekwować od Netii poprzez
  0
 • Users Avatars Mini
  EMKA pisze: 2009-12-02 11:24
  ... ich Infolinię trzeba mieć dużo cierpliwości. Wczoraj próbowałem się dobić do konsultanta technicznego i czas oczekiwania był około 50 minut. Mam wrażenie że tam nie ma kto pracować. Oczywiście dowiedziałem się w mojej sprawie że łącze w jednej z lokalizacji jest złożone (linia Netii) ale źle przez co nie mogą świadczyć usług internetowych do czasu poprawienia parametrów linii. To jest tak jak na podwykonawców się bierze "tych najtańszych". Nie polecam tego operatora.
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: