Nowa oferta Netii z umową na 9 miesięcy

Newsy | Promocje
Opinie: 0
Netia - umowa na 9 miesięcy

W nowej ofercie promocyjnej z umową na 9 miesięcy Netia oferuje usługi szybkiego, nielimitowanego dostępu do internetu w cenie od 40 zł miesięcznie.

Podstawowy dostęp do internetu (wariant do 150 Mb/s) z wliczonym w cenę dostępem do serwisu muzycznego TIDAL kosztuje 50 zł miesięcznie.

Natomiast za 55 zł miesięcznie klienci otrzymają internet z Disney+, a za 60 zł miesięcznie analogiczny zestaw z HBO Max.

Istnieje też możliwość nabycia zestawów z dwoma lub trzeba wymienionymi wyżej serwisami.

Niezależnie od wybranego wariantu za pierwszy miesiąc kwota abonamentu wynosić będzie 0 zł.

Ceny poszczególnych wariantów prędkości dostępu do internetu i zestawów z Disney+ (kwoty abonamentów od 2. miesiąca):

Wariant prędkości

Internet solo

Internet z Disney+

do 150 Mb/s

40 zł

55 zł

do 300 Mb/s

50 zł

65 zł

do 600 Mb/s

60 zł

75 zł

do 1000 Mb/s (do 1 Gb/s)

70 zł

85 zł

 

Netia oferuje też usługę „Bezpieczny Internet” z licencją na 2 urządzenia, która w wariancie z 9-miesięcznym zobowiązaniem kosztuje 7 zł miesięcznie.

Można również wybrać stały adres IP za 10 zł miesięcznie (pierwszy miesiąc gratis).

Netia ma te w swojej ofercie urządzenia, które pozwalają na zwiększenie zasięgu domowego dostępu do internetu. Sprzęt (PLC, wzmacniacze Wi-Fi/extendery lub mesh) jest udostępniamy w dzierżawie, w cenie już od 5 zł miesięcznie. Więcej tutaj.

Klienci, którzy zdecydują się na jedną z powyższych opcji mogą też skorzystać z taryf mobilnych z dostępem do sieci 5G Plusa. Abonamenty SIM Only też jest oferowany z umową na 9 miesięcy.

W taryfie „Super (5G)” za 25 zł Netia oferuje nielimitowane połączenia i wiadomości oraz 30 GB danych w kraju i 4,5 GB w roamingu UE.

Natomiast taryfa „VIP (5G)” za 30 zł miesięcznie zapewnia 72 GB danych w Polsce i 7 GB w UE.

Osoby, które przeniosą do Netii numer z innej sieci (MNP) przez 3 miesiące za abonament mobilny nie zapłacą ani złotówki.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: