Netia kończy aktywną sprzedaż WLR

Newsy
Żródło: Rzeczpospolita
Opinie: 4
Opinie: 4

Według informacji dziennika Rzeczpospolita, w styczniu Netia zakończy sprzedaż usługi WLR w sieci Telekomunikacji Polskiej. Usługi będą nadal w ofercie, ale prowizje dla wyspecjalizowanych firm sprzedażowych spadną tak nisko, że nie będzie im się opłacało inwestować w sprzedaż. "Dzięki przejęciu Tele2 zdobyliśmy odpowiednio dużą liczbę abonentów. Teraz będziemy się starali zachęcić ich do zakupu kolejnych usług z naszej oferty. Warunki hurtowej współpracy z TP są takie, że same usługi głosowe są nieopłacalne" – mówi Mirosław Godlewski, prezes zarządu Netii. "Wszędzie, gdzie to będzie możliwe, będziemy się starali przenosić abonentów WLR i BSA na dzierżawione łącza" – mówi Mirosław Godlewski.

Opinie:

Opinie archiwalne (4):

Komentuj

Komentarze / 4

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  Skor pisze: 2008-11-03 10:51
  Korzystam z internetu od Netii na linii TP ale na abo od nich bym się nie zdecydował. Dzwonię przez VoIP a Netia niestety nie oferuje taniego abonamentu podobnego do planu socjalnego TP. Ciekawe co będzie, gdy Netia zacznie świadczyś swoje usługi po LLU w większej skali niż teraz.
  0
 • Users Avatars Mini
  fido pisze: 2008-11-03 12:18
  z tego co wiem, to w TP też już nie ma socjalnego, zresztą aby dostać socjalny trzeb abyło mieć zaświadczenie o odpowiednio niskich zarobkach. ze stacjonarnych to chyba Era domowa najabrdziej do mnie przemawia, bo abo 25 pln miesięcznie
  0
 • Users Avatars Mini
  Dogi pisze: 2008-11-04 00:37
  FIDO!!!!!!! co Ty gadasz Po pierwsze abonament socjalny jak najbardziej jest w TP a po drugie zadnych zadwiadczen nie trzeba miec zeby z niego korzystac, jesli o zaswiadzczenia to trzeba zeby skorzystac z planu PRZYJAZNEGO za 18z/ brutto i w tym 30min darmowych A wiem to bo pracuje w TPSA juz jakis czas ;)
  0
 • Users Avatars Mini
  Pułkownik pisze: 2008-11-04 02:06
  Tak, dla planu przyjaznego potrzebne jest zaświadczenie z ośrodka pomocy społecznej.
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: