Netia ma LLU

Newsy
Żródło: Netia
Opinie: 5
Opinie: 5

26 kwietnia 2007 roku Netia odebrała podpisaną umowę z Telekomunikacją Polską, której przedmiotem jest świadczenie przez TP na rzecz Netii usługi uwolnienia dostępu do lokalnej pętli abonenckiej na potrzeby sprzedaży przez Netię usług głosowych oraz usług szerokopasmowego dostępu do Internetu.

Umowa została zawarta na podstawie oferty ramowej określającej warunki umów o dostępie do lokalnej pętli abonenckiej i związanych z nimi udogodnień w zakresie dostępu pełnego i współdzielonego z dnia 5 października 2006 roku, wprowadzonej przez Prezesa Urzędu Komunikacji Elektronicznej.  Zgodnie z zapisami umowy obowiązuje ona od dnia 1 marca 2007 roku.

„Jest to dla nas bardzo dobra wiadomość. Netia jest pierwszym operatorem, z którym TP podpisała umowę o dostępie do lokalnej pętli abonenckiej. Umożliwia nam ona pełen dostęp do klientów TP, którym będziemy mogli zaoferować nasze własne usługi. Po raz pierwszy klienci będą mogli dokonać wyboru operatora bez żadnych ograniczeń. Tak jak udało nam się podpisać umowę bitstreamu jako pierwszym i zdobyć prawie 40 tysięcy klientów, tak również teraz jesteśmy liderem i będziemy się starali to wykorzystać,” – powiedział Mirosław Godlewski, prezes zarządu Netii.

Opinie:

Opinie archiwalne (5):

Komentuj

Komentarze / 5

Dodaj komentarz

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: