Netia nagrodzona na WiMAX World EMEA 2008

Newsy
Żródło: Netia
Opinie: 5

Netia otrzymała główne wyróżnienie Konferencji WiMAX World EMEA 2008 w kategorii Najlepszy Wdrożony Serwis Operatorski w Regionie EMEA (Best Service Provider Deployment).

Konferencja WiMAX World EMEA jest największą konferencją poświęconą tematyce technologii WiMAX oraz rozwiązaniom bezprzewodowym w regionie Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki. Podczas konferencji wręczane są również wyróżnienia dla najlepszych firm i operatorów, przyznawane przez grono ekspertów i konsultantów w dziedzinie WiMAX oraz organizatorów i patronów medialnych konferencji.

W tegorocznej edycji Netia została jednym z 22 finalistów w kategorii Industry Choice, a podczas gali 20 maja w Monachium otrzymała główne wyróżnienie w kategorii Najlepszy Wdrożony Serwis Operatorski w Regionie EMEA (Best Service Provider Deployment). Nagrodę w imieniu firmy odebrał Paweł Caban – Starszy Kierownik Projektu WiMAX.

Opinie:

Opinie archiwalne (5):

Komentuj

Komentarze / 5

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  Justin pisze: 2008-05-29 19:58
  Ta firma w ostatnim czaie bardzo pozytywnie mnie zaskakuje...
  0
 • Users Avatars Mini
  mister pisze: 2008-05-30 22:45
  kolejny sukces netii. nie zdziwie sie, jesli w przyszlym roku netia bedzie wiodaca firma juz na naszym rynku uslug internetowych. bardzo fajna oferte wprowadzili ostatnia z rokiem netu za darmo.
  0
 • Users Avatars Mini
  absolutek pisze: 2008-06-01 14:54
  Ja także jestem bardzo pozytywnie zaskoczony Netią. Zbierają wiele nagród, oferują niebotycznie tani Internet, do tego cały czas inwestuja w LLU, tam jak widać kasa nie leży, tylko cały czas jest obracana. Wobec TP najlepsza alternatywa na rynku!
  0
 • Users Avatars Mini
  max pisze: 2008-06-05 18:53
  coz inwestuja kase, to co dostali z P4 teraz idzie w infre i nowe uslugi. netia buduje sobie mocne zaplecze.
  0
 • Users Avatars Mini
  lekarz pisze: 2008-06-06 19:41
  WiMAX jest póki co jeszcze malo rozpowszechniony, ale ludzie bedą iść w bezprzewodowość coraz bardziej, więc taka nagroda z pewnością swoje będzie znaczyła i ściągnie kolejnych klientów.
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: