Netia obniżyła ceny o 50 procent

Najważniejsze | Newsy | Promocje
Opinie: 0
Netia obniżyła ceny o 50 procent

Netia sprzedaje promocyjny trójpak dla firm z segmentu MŚP - Netia BDI, Netia Cloud Firewall, Netia WIFI 50 procent taniej przez cały okres umowy.

W przypadku jednoczesnego zakupu trzech usług (Netia BDI + Netia Cloud Firewall + Netia WIFI) nowym klientom przyznawany jest 50 procentowy rabat przez cały okres umowy.

Rabat w tej samej wysokości otrzymają również obecni użytkownicy Biznesowego Dostępu do Internetu Grupy Netia, którzy zdecydują się na jednoczesne dokupienie usług Netia WiFi i Netia Cloud Firewall.

Cena usługi Netia BDI jest ustalana indywidualnie po weryfikacji możliwości technicznych i potrzeb danego klienta przez specjalistów Netii.

Promocja potrwa do końca września br.

Netia BDI to symetryczny dostęp do Internetu (m.in. gwarancja przepływności, niezawodność i wysokie SLA). Światłowodowe BDI zapewnia zwiększanie pasma do 100 Gbps wraz z rozwojem potrzeb danej firmy.

Netia Cloud Firewall zapewnia ochronę sieci  LAN klientów m.in. przed złośliwym oprogramowaniem, czy próbami włamania. Usługa umożliwia też kontrolę dostępu do wybranych aplikacji dla pracowników, blokowanie dostępu do określonych stron internetowych, a nawet filtrowanie ruchu internetowego z określonych krajów, np. z Rosji. Zarządzanie usługą spoczywa całkowicie po stronie Netii.

Netia WIFI polega na zapewnieniu sieci Wi-Fi, w ramach której klient może ustawić dla swoich pracowników i gości dostęp tzw. ”swobodny” (goście mogą korzystać z dostępu natychmiast po wybraniu sieci Wi-Fi klienta i akceptacji regulaminu dostępu do usługi ) lub warunkowy (goście mogą korzystać z dostępu do internetu po przejściu przez portal ustawiony przez klienta, np. strona logowania, ankieta, reklama, itp.).

W skład oferty Netia WIFI wchodzi też platforma marketingowa, do której klient ma dostęp z poziomu przeglądarki internetowej. Daje ona możliwość reklamowania usług i produktów, przeprowadzania ankiet, wyświetlania reklam i ustawiania stron startowych na urządzeniach mobilnych, logujących się do sieci WIFI.

Materiały dodatkowe:

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: