Netia - promocja na 4 Mbit/s

Newsy
Żródło: Netia
Opinie: 4

Od 19 maja br. klienci, którzy wybiorą szybki internet w Netii, za 4 Mbit/s zapłacą jak za 1 Mbit/s! Nowej promocji towarzyszy szeroko zakrojona kampania reklamowa.

Nowa promocja w Netii obowiązuje zarówno w przypadku usług dostarczanych za pośrednictwem jej własnych linii oraz uwolnionych linii TP (LLU). Dodatkowo ci, którzy zdecydują się na 4 x szybszy internet w pakiecie z telefonem zapłacą miesięcznie o 10 zł mniej, niż w przypadku zakupienia tych usług oddzielnie. Oznacza to, że internet o prędkości do 4 Mbit/s w pakiecie z telefonem, mogą mieć już od 49 zł miesięcznie! Bez telefonu – od 59 zł miesięcznie.

Nowa promocja jest elastyczna - została objęta gwarancją możliwości zmiany umowy w trakcie jej trwania. Mogą z niej skorzystać również ci klienci, którym niebawem kończy się umowa z TP. Zamówienie na usłgi Netii można złożyć z wyprzedzeniem, a operator załatwi za klientów resztę formalności. Promocyjne ceny obowiązują przez pierwszy rok trwania umowy (w przypadku kontraktu na 24 miesiące) lub 9 miesięcy (w przypadku umowy na 18 miesięcy).

Dostępność usług Netii w Polsce można sprawdzić pod adresem: http://www.netia.pl/hp,dla_domu,pakiet.html

Kampania reklamowa

Komunikacja nowej oferty wpisuje się w klimat kampanii wizerunkowej, która ruszyła 11 maja br. Towarzyszące nowej ofercie reklamy pojawią się:

 • w prasie, m.in. „Wprost”, „Newsweek”, „Angora”, „Fakt”, „Tele Tydzień”, „Gazeta Wyborcza”, „Super Express”, „Pani Domu”, „Echo Miasta”

 • w Internecie – m.in. WP.PL, Onet, Interia, Google, nasza-klasa.pl

 • w radiu – spoty 30 sek. oraz 15 sek. w stacjach: Radio Zet, RMF FM, RMF Maxxx, Trójka

 • w telewizji – spot 15 sek. w stacjach: TVP 1, TVP 2, TVP 3, TVN, TVN 7, Polsat, TV 4

Kreacje kampanii przygotowała agencja reklamowa Brasil, zakupem mediów zajmuje się ZenithOptimedia.

Materiały dodatkowe:

Opinie:

Opinie archiwalne (4):

Komentuj

Komentarze / 4

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  nbf pisze: 2009-05-20 16:25
  Musze przyznac, ze 4 mbit + telefon za ta cene to konkurencyjna oferta. Przykre jest jednak to, ze nadal mamy do czynienia z tak wolnymi laczami.
  0
 • Users Avatars Mini
  mohamed pisze: 2009-05-20 21:11
  Oferta ograniczona terytorialnie. Mieszkam w Krakowie, mam linię TP S.A. i nie mogę skorzystać z tej promocji - Netia to robi tylko dla reklamy - dla mnie naciąganie klientów, bo tylko dla wybranych !!!
  0
 • Users Avatars Mini
  sinus pisze: 2009-05-21 11:06
  A ja mam umowę w Netii na 512kbit (na kablach własnych Netii) za 54zł i nie mogę jej zmienić. Do maja 2010...
  0
 • Users Avatars Mini
  tkubon pisze: 2009-05-21 14:12
  ***sinus: Wiedziałeś co podpisywałeś. Decydując się na dłuższe umowy trzeba wziąć to pod uwagę, że w międzyczasie się może coś zmienić. Ale mimo to szczęśliwcem jesteś, że masz własną linię netii u siebie. Tam najcześciej zawsze są dostępne najlepsze promocje. Dużo lepsze niż w przypadku BSA tylko
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: