Netia - standardem w BSA będzie łącze 2 Mb/s

Newsy
Żródło: Netia
Opinie: 0

Netia wprowadziła dzisiaj zmiany w swojej promocyjnej ofercie dostępu do Internetu na bazie hurtowego dostępu do sieci TP (BSA). Od teraz podstawową prędkością na bazie BSA jest dostęp do 2 Mb/s, w cenie poprzedniej opcji do 1 Mb/s.

Netia wprowadza zmiany w Hipnotyzującej Promocji II - ofercie na bazie oferty hurtowej bitstream access (BSA) TP. Zmiana polega przede wszystkim na zastąpieniu opcji dostępu do Internetu o prędkości do 1 Mb/s, ofertą o prędkości do 2 Mb/s przy zachowaniu dotychczasowej ceny.

"Obserwujemy znaczący wzrost oczekiwań klientów co do prędkości łączy. Dlatego zamiast oferować wolny dostęp w najniższej cenie, proponujemy klientom coraz szybsze łącza za tę samą cenę. Na własnej sieci i uwolnionych liniach TP (LLU) już od dawna konsekwentnie promujemy prędkość 4 Mb/s jako podstawową, w cenie atrakcyjniejszej od najwolniejszych łączy naszej konkurencji." – powiedział Artur Dominiak, Dyrektor Departamentu Rozwoju i Zarządzania Produktami Home i SOHO/SME.

Po zmianach oferta dostępu do Internetu Netii na bazie BSA składa się z łączy dostępowych o prędkościach: do 2 Mb/s za 49,90 zł/mies., do 6 Mb/s za 59,90 zł/mies. oraz do 20 Mb/s za 69,90 zł/mies. W przypadku braku możliwości technicznych dla opcji do 20 Mb/s, w tej samej cenie oferowana jest opcja do 10 Mb/s.

W ramach promocji, w przypadku zakupu pakietu: Internet z jednym ze zryczałtowanych planów telefonicznych, przez pierwsze 3 miesiące każda z usług kosztuje tylko 1 zł miesięcznie. W przypadku zakupu samego Internetu okres promocyjny wynosi 1 miesiąc. Dzięki okresom promocyjnym za 1 zł w pakietach, efektywna cena podstawowej opcji dostępu do Internetu to 43,79 zł brutto miesięcznie.

Promocja Netii na bazie sieci własnej oraz LLU (Hipnotyzująca Promocja w Netii II) nie zmieniła się i w dalszym ciągu obejmuje łącza: do 4 Mb/s za 49,90 zł/mies., do 8 Mb/s za 59,90 zł miesięcznie oraz do 20 Mb/s za 69,90 zł/mies. W ramach Hipnotyzującej Promocji w Netii II promocyjny abonament w wysokości 1 zł za usługę miesięcznie obowiązuje przez 6 miesięcy przy zakupie pakietu Internet + telefon lub 3 miesiące w przypadku zakupu samej usługi internetowej.

Dzięki promocyjnym miesiącom za 1 zł efektywna cena łącza o prędkości do 4 Mb/s w pakiecie z atrakcyjnym abonamentem telefonicznym to tylko 37,68 zł z VAT. Z kolei w przypadku zakupu samej usługi internetowej jej efektywna cena w umowie na 24 miesiące wynosi 43,79 zł brutto.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: