Netia też ma usługi związane z cyberbezpieczeństwem - pierwsza to Netia Managed Next Generation Firewall

Newsy
Opinie: 0
Netia też ma usługi związane z cyberbezpieczeństwem - pierwsza to Netia Managed Next Generation Firewall

Netia pochwaliła się, że współpracuje z Palo Alto Networks.

Palo Alto Networks to firma zajmująca się cyberbezpieczeństwem.

Pierwszym wspólnym rozwiązaniem z Palo Alto Networks, która zostało przez Netię zaoferowane klientom jest Netia Managed Next Generation Firewall (w skrócie: Netia Managed NGFW).

Netia Managed NGFW zapewnia wielowarstwową ochronę zasobów sieci LAN klienta i jego użytkowników przed zagrożeniami internetowymi.

Ochrona jest realizowana przez zarządzane i monitorowane urządzeń, które operator udostępnia w modelu usługowym, instalując w lokalizacji klienta na styku sieci LAN wraz z dostarczonym łączem dostępu do internetu.

Wśród wielu zaawansowanych funkcji urządzeń od Palo Alto Networks, w zależności od konfiguracji, można wyróżnić m.in.: Firewall, VPN, Kontrola aplikacji, IPS (Intrusion Prevention System), AntiVirus, AntiMalware, Kontrola ruchu DNS/WWW, SSL Inspection. Zakres ochrony i polityka bezpieczeństwa mogą być indywidualnie dobrane do potrzeb danego klienta.

W ramach opłaty abonamentowej Netia zapewnia zarządzanie i stały proaktywny monitoring stanu bezpieczeństwa klienta, wsparcie techniczne 24/7 i konfigurację dostosowaną do indywidualnych wymagań.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: