NFI Magna Polonia i Evotec dali dodatkowe miliony na DVB-H

Newsy
Żródło: ISB
Opinie: 0

Walne Zgromadzeniu spółki Info-TV-FM zdecydowało o podniesieniu kapitału, w którym wezmą udział spółki NFI Magna Polonia i Evotec. W efekcie udział notowanej na GPW NFI Magna Polonia w Info-TV-FM wzrośnie do 62%. Środki pozyskane przez spółkę zostaną wykorzystane na uruchomienie usługi telewizji mobilnej w Warszawie. "NFI Magna Polonia obejmie udziały za kwotę 19.992.600 zł, Evotec obejmie udziały za kwotę 2.836.200 zł. Pozostali, dotychczasowi udziałowcy przedstawili oświadczenia o nieuczestniczeniu w niniejszym podniesieniu kapitału" - napisano w komunikacie.
"Nie jest tajemnicą, że pozyskany kapitał przeznaczony będzie na najważniejszy obecnie projekt, który realizowany jest przez zarządzaną przeze mnie spółkę, czyli uruchomienie mobilnej telewizji na terenie Polski. W ramach niniejszego podniesienia kapitału zapewniamy sobie finansowanie pierwszej fazy projektu tj. uruchomienie usług i pokrycie nimi Warszawy" - powiedział prezes Info-TV-FM Zbigniew Gumuliński.
"Obecnie najwięcej uwagi poświęcamy pozyskaniu ofert i podpisaniu umów z dostawcami kontentu, sfinalizowaniu umów z dostawcami rozwiązań technicznych oraz realizacją procesów inwestycyjnych w wybranych lokalizacjach pod montaż urządzeń nadawczo-odbiorczych" - poinformował Gumuliński komentując postępy w realizacji projektu.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: