NFI MIDAS kupił udziały w mLife

Newsy
Żródło: NFI Midas
Opinie: 0
Opinie: 0

NFI MIDAS 5 czerwca 2007r. podpisał umowę na objęcie 80% udziałów w podwyższonym kapitale zakładowym mLife Sp. z o.o. W posiadaniu Midasa jest 400 udziałów o wartości nominalnej 500,00 złotych każdy, o łącznej wartości 200.000,00 zł.
Umowa przewiduje również zapewnienie spółce mLife środków w wysokości 13.000.000,00 zł. Pozyskane środki mLife Sp. z o.o. przeznaczy na dwa główne obszary działalności. Pierwszy obszar polega na oferowaniu odbiorcom finalnym (biznesowym i detalicznym) produktów z wykorzystaniem systemów telekomunikacyjno-informatycznych. Jest to dystrybucja atrakcyjnych treści audio i wideo jak również dzwonków, tapet, gier itp. . Zaprojektowana infrastruktura teleinformatyczna umożliwi oferowanie użytkownikom plików/formatów medialnych dostarczanych na dowolne urządzenia dostępowe (przykładowo filmy, transmisje sportowe, programy informacyjne itp.).
Główną usługą w tym obszarze będzie oferowanie plików audio, graficznych, medialnych a następnie dostarczanie ich do telefonów komórkowych, komputerów PC, palmtopów, a docelowo również do sieci kablowych.
Drugim obszarem działalności mLife będzie dystrybucja wysoko profilowanej reklamy na mobilne urządzenia odbiorcze. System m-Life jest bardzo atrakcyjnym kanałem reklamowym dla potencjalnych reklamodawców.
mLife Sp. z o.o. zamierza rozwijać swoją działalność także poza granicami Polski (Ukraina, Kazachstan, Gruzja) a także w krajach europejskich, gdzie już obecna jest spółka z grupy NFI MIDAS S.A. - Centernet S.A. z marką Extreme Mobile.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: