Nieznana Telestrada ma przejąć klientów Multimo GTS Energis

Newsy
Opinie: 5

17 listopada 2008r. GTS Energis udzielił notowanej na rynku NewConnect firmie Telestrada S.A. wyłączności na negocjacje zakupu prowadzonej przez GTS Energis pod nazwami MULTIMO/MULTILINIA działalności na rynku masowym. Wyłączność na negocjacje została udzielona Telestrada do dnia 28 listopada 2008 r. w celu przeprowadzenia szczegółowych negocjacji warunków nabycia działalności będącej przedmiotem transakcji. Pod nazwami MULTIMO GTS Energis obsługuje około 10.000 klientów w zakresie zapewnienia dostępu do internetu w oparciu o usługę BSA.

Telestrada jest wirtualnym operatorem w telekomunikacyjnej sieci stacjonarnej – nie posiada własnej infrastruktury i operuje na sieciach innych operatorów telekomunikacyjnych.


Spółka prowadzi również działalność marketingową, w ramach której oferuje m.in.: konsulting marketingowy, strategiczne i operacyjne opracowywanie strategii promocyjnych w Internecie oraz tradycyjnych mediach. Do działalności spółki należy też doradztwo kredytowe, które polega na zaprezentowaniu klientom za pośrednictwem portalu www.m2m.pl oraz podportalu kredytowego www.domkredyt.pl, a także podczas bezpośrednich spotkań z klientami, oferty kredytowej banków w zakresie kredytów hipotecznych. Emitent kieruje zainteresowanych klientów do banków, z którymi współpracuje.

Kapitał zakładowy spółki wynosi: 1.035.000 zł.

Opinie:

Opinie archiwalne (5):

Komentuj

Komentarze / 5

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  KyokoMai pisze: 2008-11-18 00:33
  No i co teraz? Zmieni mi się operator? Ciekawe, czy jakieś zmiany wprowadzą i czy usługa będzie świadczona z identycznymi parametrami i na identycznych warunkach... jak na razie jestem zadowolony z Multimo 2Mbit/s na łączach TP. Działa bardzo dobrze i bezawaryjnie.
  0
 • Users Avatars Mini
  benny pisze: 2008-11-18 09:02
  Czyżby pierwsza ofiara sukcesu BSA??? Tlenu im zabrakło przez te niskie marże więc co innego pozostaje sprzedać własnych klientów... Ale może to skłoni innych potencjalnych klientów zeby z firmami-krzakami nie podpisywać umów na Internet, bo przecież zawsze mogą Ci go wyłączyć albo sprzedać komuś innemu :-)
  0
 • Users Avatars Mini
  KyokoMai pisze: 2008-11-18 11:37
  Na szczęście mam alternatywę z Orange Free na kartę. Swoją drogą - z kim miałem podpisać umowę, skoro Dialog nie chciał się tu przekopać a wszyscy inni mają zamiast normalnej umowy na rok czasu, to najchętniej wtryniliby 2Mb/s za 100 zł. na 3 lata (gdzie za 3 lata to za te same pieniądze będzie 10Mb/s)? Poczekamy, zobaczymy. Jak nie oni, to inni się znajdą, chociażby Netia na BSA.
  0
 • Users Avatars Mini
  mohamed pisze: 2008-11-18 18:28
  Czy jeżeli nastąpi to przejecie Multimo to można zerwać z GTS Energis umowę ????
  0
 • Users Avatars Mini
  Onken pisze: 2008-11-18 23:54
  No to jestem pełen obaw jak bedzie od tego czasu działac multimo :( Oby sienie pogorszyła jakosc bo taki nic nie znana firma to ma przejąc :(
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: