nju mobile z rachunkiem i na kartę - ceny i wszystkie szczegóły

Promocje
Opinie: 48

Oto szczegóły oferty nju mobile z rachunkiem i na kartę. Takiej oferty nie było jeszcze w Polsce! Użytkownicy nju z rachunkiem z góry wiedzą, że nigdy nie będzie on wyższy niż określona kwota maksymalna – dla połączeń telefonicznych (29 zł), SMS-ów (9 zł), mobilnego internetu (19 zł).

Zapis wideo konferencji prasowej:

Sprzedaż oferty startuje dziś o godzinie 12.00. Oferty no limit na połączenia głosowe dotyczą wszystkich krajowych połączeń starcjonarnych i komórkowych. Ceny za połączenia w ofercie z rachunkiem i na kartę: 19 gr/min, 9 gr/SMS, 19 gr/1MB

nju mobile to oferta, która ma spowolnić rozwój sieci PLAY i przejąć klientów tej sieci, którzy są bardziej wrażliwi na zmiany cen. Jest to oferta "value for money", a to główne hasło strategiczne sieci PLAY.

Kampania reklamowa nju mobile wystartuje jutro. Pierwszym etapem będzie kampania teaserowa. Pierwsza fala wprowadzania nju.mobile potrwa kilka tygodni. Kreacje zostały przygotowane przez agencję Ogilvy & Mather. Szefem oferty wewnątrz Orange został Ryszard Lindner.

Oferta abonamentowa nie będzie sprzedawana w salonach, ze względu na duże koszty dystrybucji (prowizji dla salonów).

nju z rachunkiem - cennik i szczegóły oferty

Umowa z nju mobile obowiązuje tylko przez 30 dni i automatycznie się przedłuża. Dzięki temu można z niej zrezygnować bez żadnych kar w dowolnym czasie – zawsze ze skutkiem na koniec kolejnego okresu rozliczeniowego.

W nju z rachunkiem nie ma abonamentu i wliczonych do niego usług. Jest zamiast tego opłata minimalna - 9 zł miesięcznie, którą można w całości wykorzystać na dowolne usługi rozliczane według cennika:

Usługi podstawowe:

usługa cena
1 min. połączenia głosowego 19 gr
SMS 9 gr
MMS 19 gr
Internet – 1 MB 19 gr
roaming stawki wg. eurotaryfy – płatne dodatkowo

Użytkownicy nju z rachunkiem z góry wiedzą, że nigdy nie będzie on wyższy niż określona kwota maksymalna – dla połączeń telefonicznych (29 zł), SMS-ów (9 zł), czy mobilnego internetu (19 zł). Do osiągnięcia kwot maksymalnych, poszczególne rodzaje usług są rozliczane zgodnie z cennikiem. Po osiągnięciu kwoty maksymalnej dalsze korzystanie z usługi jest bezpłatne, a liczba minut, SMSów i połączeń z internetem nie jest limitowana z zastrzeżeniem, że po wykorzystaniu 1 GB na transmisję danych prędkość transmisji zostanie ograniczona. Kwoty maksymalne są rozliczane oddzielnie, co oznacza, że maksymalny rachunek za wszystkie usługi w ofercie podstawowej wyniesie nie więcej niż 57 zł (29 zł + 9 zł +19 zł).

Użytkownicy bardzo intensywnie korzystający z internetu mają do dyspozycji dodatkowe pakiety na transmisję danych, dzięki którym po wykorzystaniu 1 GB transferu mogą przyspieszyć prędkość kolejnych połączeń z siecią. Do wyboru są:

 • 350 MB za 5 zł,
 • 700 MB za 7 zł.

Z usług nju z rachunkiem można korzystać nawet jeśli zapomniało się na czas opłacić rachunek. Dzięki usłudze skarbonka można szybko odblokować swój numer, doładowując go podobnie jak w ofercie na kartę.

Aby skorzystać z nju z rachunkiem wystarczy zamówić kartę SIM na stronie www.njumobile.pl. Zostanie ona dostarczona bezpłatnie wraz z umową na adres klienta. Aktywacja karty SIM w nju z rachunkiem dla wszystkich klientów wybierających e-fakturę jest bezpłatna.

nju na kartę - cennik i szczegóły oferty

Dla zwolenników usług na kartę, nju mobile ma takie same (jak w ofercie z rachunkiem), atrakcyjne ceny za połączenia i SMSy do wszystkich sieci oraz na internet. Aby zacząć korzystać wystarczy kupić starter za 5 zł lub 20 zł, albo przenieść numer do oferty nju.

Użytkownicy nju na kartę mają do wyboru osiem wartości doładowań konta, które mogą wykonać używając kart zdrapek oraz doładowań elektronicznych Orange. W zależności od kwoty wybranego doładowania przedłużają ważność swojego konta nawet na więcej niż rok.zł, albo przenieść numer do oferty nju.

Zasilenia konta:

Doładowania w nju mobile

Wartość doładowania

Ważność konta dla połączeń wychodzących, SMS-ów i internetu

Ważność konta dla odbierania połączeń
i SMS-ów

5 zł 7 dni 7 dni
10 zł 10 dni 10 dni
25 zł 93 dni 186 dni
35 zł 279 dni
40 zł 372 dni
50 zł 186 dni
100 zł
200 zł

Dla tych, którzy codziennie dużo rozmawiają, SMSują i surfują w internecie, nju na kartę ma usługę do wszystkich. Aktywując ją za 2 zł, przez 7 kolejnych dni można korzystać z nielimitowanych połączeń i SMSów do wszystkich sieci, a także mobilnego internetu (do 100 MB z pełną prędkością), płacąc nie więcej niż 2 zł dziennie. Usługę do wszystkich można aktywować wielokrotnie – bez ograniczeń.

Tak to działa:

 • gdy klient korzysta dziennie mało z usług to płaci za połączenia, SMS-y, internet według cennika
 • gdy klient planuje, że w danym tygodniu będzie rozmawiał, SMS-ował, serfował więcej aktywuje usługę na tydzień za 2 zł - jeśli w danym dniu tego tygodnia "wyda na usługi" więcej niż 2 zł to zapłaci za nie tylko 2 zł, a jeśli w danym dniu tego tygodnia będzie korzystał mniej z usług to zapłaci tylko za usługi według cennika (nie będzie musiał płacić 2 zł). Oznacza to, że za tydzień "maksymalnego" korzystanie z no limit w ofercie na kartę klient zapłaci 16 zł (2 zł aktywacja plus 7 razy 2 zł)

Dla użytkowników, którym 100 MB danych na dobę nie wystarczy lub nie korzystają z usługi do wszystkich, nju na kartę oferuje dodatkowe pakiety na internet za 7 zł. W pakiecie jest 350 MB na transmisję danych, do wykorzystania w ciągu 31 dni. Liczba aktywowanych pakietów nie jest ograniczana.

W nju mobile można korzystać również z połączeń międzynarodowych, roamingu i usług premium. Ceny tych usług w ofercie z abonamentem i na kartę są takie same, a poziom ich cen nie odbiega od dostępnych w najlepszych ofertach na rynku.

nju z rachunkiem - oferta abonamentowa

Zalety:

 • umowa na 30 dni,
 • niska kwota abonamentu - 9 zł,
 • elastyczność: możliwość dostosowania wysokości abonamentu do własnych potrzeb (od 9 zł do 57 zł),
 • abonament jest pakietem kwotowym,
 • najniższa cena za “pełną” usługę no limit (minuty, SMSy, Internet) - 57 zł,
 • możliwa migracja z Orange,
 • bardzo niskie ceny usług podstawowych.

Wady:

 • wysoka cena podstawowa za transmisję danych (0,19 gr za 1 MB),
 • brak możliwości zakupu telefonu/smartfonu,
 • 200 zł za aktywację przy rezygnacji z e-faktury.

nju na kartę - oferta prepaid

Zalety:

 • elastyczność: zwykły prepaid lub oferta no limit w wybranych okresach,
 • długi termin ważności konta dla połączeń wychodzących, SMS-ów i internetu po doładowaniu powyżej 25 zł,
 • bardzo niskie ceny usług podstawowych.

Wady:

 • konieczność aktywacji usługi no limit co 7 dni,
 • miesięczny koszt za “pełną” usługę no limit to 4 razy 16 zł,
 • brak bonusu po doładowaniu.

Aktualne kwoty abonamentu pełnego no limit u konkurencji i w Orange:

 • oferty bez telefonu,
 • dla nowych abonentów.
Operator Nazwa Cena abonamentu
Orange Rozmowy bez limitu 88,88 zł
Orange Smart Plan Halo 109,90 zł
Orange Smart Plan Multi 129,90 zł
Orange Smart Plan Multi 159,90 zł
Play FORMUŁA 4.0 84,00 zł
Play FORMUŁA 4.0 94,00 zł
Play FORMUŁA 4.0 104,00 zł
Plus OMG Bez Limitu 89 89,00 zł
Plus OMG Bez Limitu 109 109,00 zł
T-Mobile Rodzina 110 79,90 zł
T-Mobile Rodzina 140 89,90 zł

Zdjęcia z konferencji prasowej:

Filmy z głównej kampanii reklamowej:

Materiały dodatkowe:

Opinie:

Opinie archiwalne (48):

Komentuj

Komentarze / 48

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  ooooooooo pisze: 2013-04-25 11:45
  Nie wierzę że pomarańczowi w końcu zrobili cos naprawde niesamowitego.
  3
 • Users Avatars Mini
  oooo pisze: 2013-04-25 11:47
  Z powrotem zacząłem wierzyć w pomarańczowych.
  3
 • Users Avatars Mini
  zawiedziony pisze: 2013-04-25 11:50
  To tylko na papierze wygląda dobrze. W rzeczywistości może się okazać, że rachunki trzeba będzie płcacić wyższe niż obecnie. Ciekawe ile osób się na to nabierze.
  -14
 • Users Avatars Mini
  aaa pisze: 2013-04-25 12:03
  Myślę,że do konca roku tej sieci juz nie bedzie.
  -5
 • Users Avatars Mini
  romano pisze: 2013-04-25 12:06
  zaraz sie okaze ze jest pomyłka i aktualizacja oferty i dupa....bedzie drożej ale jesli zostanie tak jak piszą to orange szczerze gratuluje dobrego ruchu
  -1
 • Users Avatars Mini
  All pisze: 2013-04-25 12:11
  Oferta na kartę jest OK. - dla dzwoniących głównie. Abonament - szału nie ma, ale porównując ze standardową ofertą Orange - to postęp (19gr i do PLAY też). Poczekam na odpowiedz innych sieci ... Oby tak dalej - jest walka to klient zyska.
  2
 • Users Avatars Mini
  Barnaba pisze: 2013-04-25 12:11
  Bardzo dobra oferta ale nie dla wszystkich. Jak rozmawiasz miesięcznie mniej niż 72 minuty to lepiej wybrać Virgin Mobile. Za 9 zł masz 13,50 do wygadania po 19 gr czyli 71 minut. W NJU na kartę drożej (nie ma 50% bonusa za doładowanie) w NJU-abonament opłata miesieczna min. 9zł.
  1
 • Users Avatars Mini
  sim pisze: 2013-04-25 12:14
  Jak można zaplanować czy w danym tygodniu będę rozmawiał więcej czy mniej ??? Kiepski pomysł i kiepska oferta ! Miało być tanio tymczasem jest to oferta skomplikowana i droga ! w Abonamencie 57 zł miesięcznie, a na kartę 64 zł korzystając z pełnego pakietu !!! Zdecydowanie nie wróże nju mobile wielkiej kariery !!!
  -4
 • Users Avatars Mini
  james pisze: 2013-04-25 12:18
  Do wad nju z rachunkiem dorzuciłbym wysoką opłatę aktywacyjną 200 zł jeśli nie wybierze się e-faktury. Czytam dalej..
  0
 • Users Avatars Mini
  mgoral pisze: 2013-04-25 12:39
  A ja uważam, że to bardzo fajna oferta. Unlimited w postpaid kosztuje 57pln ale już za 19pln można mieć unlimited data lub za 29pln unlimited voice tak więc jak ktoś chce mieć internet w tablecie albo z telefonu tylko dzwoni, to jest to na prawdę tania oferta.
  1
 • Users Avatars Mini
  lukasz pisze: 2013-04-25 13:30
  a gdzie roczna ważność konta??
  2
 • Users Avatars Mini
  FroQ pisze: 2013-04-25 13:50
  Z tym Unlimited to nie jest tak różowo. Po wykorzystaniu 1 GB spada prędkość i można dokupić pakiet i jednocześnie znów podnieść prędkość.
  1
 • Users Avatars Mini
  Rycerz Ni pisze: 2013-04-25 14:16
  Czymże jest ten żółty glut wykorzystywany w komunikacji marketingowej? Dyć to masło, kartofel czy woskowina z ucha?
  3
 • Users Avatars Mini
  Barni pisze: 2013-04-25 14:30
  Więcej: jeśli rozmawiasz mniej niż 229 minut miesięcznie to w Virgin Mobile zapłacisz mniej niż w NJU. Przykłady: 1h - VM:7,60 zł w NJU:11,40 zł, 2h - w VM:15,20 zł w NJU 22,40 zł, 3h - w VM 22,80 zł, w NJU - 29 zł (max), 228 minut - w VM 28,88 zł w NJU: 29 zł (max), dopiero od 229 minut jest drożej w Virgine. Ponadto do niedawna w VM można było sobie włączyć 2013 sms za darmo. Jednym słowem NJU to dobra oferta dla tych, którzy rozmawiają raz więcej a raz mniej. Dla tych, którzy nie kontrolują swoich wydatków.
  -1
 • Users Avatars Mini
  gsm pisze: 2013-04-25 15:06
  Rewelka. Jezeli ktos ma obiekcje co do oferty to zaczy ze jeszcz3 jej dobrze nie poznal. Czekalem na to dluuugo:-)
  -2
 • Users Avatars Mini
  Wielki Wódz pisze: 2013-04-25 15:45
  A miała być prosta nieskomplikowana oferta- nawet się nie chce czytać !
  0
 • Users Avatars Mini
  nru pisze: 2013-04-25 16:10
  Miało byc prosto a wyszlo jak zawsze
  0
 • Users Avatars Mini
  nru pisze: 2013-04-25 16:36
  ILE zaplacą za abonament użytkownicy A, B i C gdy kazdy z nich w miesiącu korzysta nastepujaco? A: 0min 0 sms 0 MB; B: 1min 1sms 1MB; C: 47min 1sms 1MB;
  0
 • Users Avatars Mini
  Urbi pisze: 2013-04-25 16:51
  Nie skorzystam. To nie jest oferta dla wrażliwych cenowo. Oni sobie znajdą dużo lepsze oferty. Brak free rozmów w sieci. To kładzie ofertę na łopatki. Reszta tak skonstruowana, żeby kasę wyciągnąć. Paru się zdiwi, że płaci nagle więcej. A miało być tak różowo. Jest to inne podejście do no limit. Prepaid z uruchamianiem co 7 dni to oranżada w czystej postaci. Kompletny idiotyzm z punktu widzenia klienta. Ilu zapomni? Ci co chcą nolimit to OK, ale tylko w abo będą mieli za 29 zł. I to tak naprawdę JEDYNA jaskółka. Aktywacja za 200 zł to bandytyzm. Ciekawe ilu ludków nie zaptaszkuje elektronicznej faktury i będą musieli płacić dwie stówy. Na szczęście Play nie zasypia gruszek w popiele i jutro odpowie. Potem czas na ruchy w Heyah i w Plusie (36,6?).
  2
 • Users Avatars Mini
  36,7 pisze: 2013-04-25 17:04
  Tak na prawde to w prepaidzie nie ma nolimit internetu nawet jak sie wykupi ten pakiet "nolimit" na tydzien, bo tam jest ograniczenie nolimitu do 100MB dziennie wiec mozna poplynac. Kazdy przecietny ludek pomysli ze jak wykupil ten nolimit na 7dni to dziennie wyda max 2zł i ani grosza wiecej wiec dzwoni, smsuje do woli , ale z netem juz tak nie ma bo tylko 100MB!!! Za przekroczenie tego placi dodatkowo zgodnie z cennikiem;-)
  2
 • Users Avatars Mini
  pipper pisze: 2013-04-25 17:44
  Ukręcili na siebie bata. Wszyscy dotychczasowi abonenci będą to też chcieli. W związku z tym przestaną płacić po 100-200 PLN i tym sposobem wpływy Orange zmaleją.
  2
 • Users Avatars Mini
  major pisze: 2013-04-25 17:53
  No i play robi właśnie w majtki:). Super oferta!
  2
 • Users Avatars Mini
  Romano pisze: 2013-04-25 18:18
  Gruszka po raz pierwszy jest drugi, to musi wkurzać...
  -1
 • Users Avatars Mini
  Bez nicka pisze: 2013-04-25 18:50
  No cóż sami prawie klienci Playa i może Solorza komentują.
  -1
 • Users Avatars Mini
  Łysy pisze: 2013-04-25 19:35
  @pipper - a co Ty myślisz, że tego nie brali pod uwagę i że spec kanapowy taki jak Ty wie lepiej ?
  0
 • Users Avatars Mini
  Grześ pisze: 2013-04-25 20:09
  Jak dla mnie oferta może być w niektórych sytuacjach bardzo przydatna, w abo 57zł to może nie mało jednak już wiem ze przeniose tam z numer mojej Mamy. Internetu w telefonie nie używa, smsy 3 w miesiącu wysyła, a w t-mobile 600 minut jej zawsze brakuje. tutaj zapłaci max 30zł więc sporo taniej
  2
 • Users Avatars Mini
  na karte pisze: 2013-04-25 20:34
  w ofercie nakarcie jak dobrze sprawe przemyślec to tez jest nie najgorzej. płacą 4x2zł ustawiam sobie limit górny na 64zł -jednak nie koniecznie tyle zapłacę jeśli na codzień mało rozmawiam to zapłaca tylko za to co wygadam - raz 19gr raz 80gr a jak pogadam raz na kilka dni dłuzej nawet kilka godzin to za te dni zapłacę 2zł ;Więc przy średniej 1zł dziennie +8zł za aktywacje mamay 38zł
  -1
 • Users Avatars Mini
  Heinrich von Klopsztanga pisze: 2013-04-25 23:30
  Zmienię sektę z Play na Nju, po 4 latach.
  1
 • Users Avatars Mini
  mnm pisze: 2013-04-26 04:30
  Na karcie ten no limts jest droższy niż abo...ale są tacy co na to pójdą..
  1
 • Users Avatars Mini
  mountain99 pisze: 2013-04-26 09:32
  Oferta abonamentowa... bardzo dobra! Za mniej więcej (określona ilość minut i 2GB) to samo płacę teraz w Orange 140zł brutto. Tu miałbym za około 50zł... A 29 zł za nielimitowane rozmowy... bajka!
  1
 • Users Avatars Mini
  Paweł Nyczaj pisze: 2013-04-26 10:26
  @Barnaba W Virgin jest bonus za doładowanie, ale jak to bonus nie musi trwać wiecznie. Na razie jednak Virgin jest tańszy. Jednak słyszałem, że internet w Virgin jest po GSM a to już eliminuje sensowność tej sieci w smartfonie, a jak wiadomo smartfony nie służą wyłącznie do rozmów (coraz więcej osób więcej używa internetu w smartfonie, niż rozmawia). Ogólnie zresztą internet w Play jest niedrogi, lecz najwolniejszy na rynku.
  -1
 • Users Avatars Mini
  Breaki pisze: 2013-04-26 13:04
  po co bylo tworzyc nowa marke? nie mozna bylo dac tego w abonamencie orange????
  1
 • Users Avatars Mini
  Mordechaj pisze: 2013-04-26 16:55
  Bo Orange to marka droga. W Orange jest drogo i dobrze. Jak ktoś chce mieć dobrze to bierze Orange. Jak ktoś chce mieć tanio bierze Nju. Biznesmen nie będzie się chwalił, że ma telefon w Nju, bo nawet brzmi to okropnie. A po co Erze było Heyach? Właśnie po to bay pozycjonować marki - co jednym odpowiada nie odpowiada drugim. Nie można mieć wszystkiego na raz.
  0
 • Users Avatars Mini
  Max faxtor pisze: 2013-04-26 23:48
  Pan, który prowadził konferencję prasową powinien przejść szkolenie z prezentacji bo wypadł fatalnie. Taka wielka firma i nie ma żadnej osoby, która by potrafiła coś powiedzieć do rzeczy z sensem i ciekawie?
  -1
 • Users Avatars Mini
  haha pisze: 2013-04-27 01:24
  BO ON BYŁ ZATRUDNIONY JAK ONI WSZYSCY PO ZNAJOMOŚCI, GDZIE PRACUJE SYN TUSKA? W SPOLCE SMAORZADOWEJ, W ORANGE PODOBNE STANDARDY :P
  0
 • Users Avatars Mini
  fakt.pl pisze: 2013-04-27 07:46
  To juz u nas na uczelni wykladowcy byli lepsi...w prezentowaniu:-)
  0
 • Users Avatars Mini
  Paweł Nyczaj pisze: 2013-04-27 11:49
  Ja przenoszę numer do nju z rachunkiem, ale uważajcie i koniecznie zaptaszkujcie e-fakturę i przed potwierdzeniem zamówienia upewnijcie się, że jest zaznaczona e-faktura. Inaczej nju tanie nie będzie, bo pobierze aż 200 zł za aktywację. Taka kara za papierowe wstecznictwo. Mówiąc po imieniu to pułapka na klienta i trzeba na nią uważać, by nju z rachunkiem faktycznie był tani. Przeniesienie zlecone teraz (27.04) zrealizują po długim weekendzie. Oczywiście jest możliwe Polecenie Zapłaty i tym sposobem zapominamy nawet o samej procedurze płacenia rachunku, a w niektórych bankach przynajmniej jedno PZ daje dodatkowy bonus (np. jest jednym z warunków odebrania maksymalnej premii z BZ WBK za Konto Godne Polecenia).
  0
 • Users Avatars Mini
  pabloki pisze: 2013-04-27 15:12
  z nju nie można wrócić do orange!
  -2
 • Users Avatars Mini
  Nie cierpię Chejterów pisze: 2013-04-28 22:04
  do lukasz 2013-04-25 13:30: roczna ważność konta... -ta oferta nie dla Ciebie- zostań tam gdzie jesteś do sim 2013-04-25 12:14: nic nie możesz zaplanować- zostań tam gdzie jesteś itp. itd. Oferta na pewno ciekawa zostanie zauważona przez Konkurencje. Pozdrawiam wszystkich myslących.
  0
 • Users Avatars Mini
  Loot pisze: 2013-05-03 12:12
  Wszyscy pisza ze do do nju ni pojda bo play taki dobry a tymczasem 4 miesiace temu przenioslem nr do play i co z tego ze jest taniej skoro nie ma nigdy zasiegu np plus i demobil zasieg to norma a nju mnie przekonal tym ze nie wiaze sie umowa 12,24,36 miesiecy z kara za zerwanie aktualnie dzwonia do mnie z demobilu z przedluzeniem umowy nie dajac znizek - to samo co osoba co wchodzi do sieci - dziekuje im bardzo a z play jeszcze musze czekac niestety prawie dwa lata oplat bez zasiegu
  0
 • Users Avatars Mini
  Ernest z Warszawki pisze: 2013-05-05 11:26
  Jestem w szoku! Serio! Od Orange uciekałem jak mogłem! To teraz Play batów dostał... Czekam na Internet od Orange! Chcecie powalić ich na glebę???? Chcecie? Ej tam, Orange, czytacie to?? Jeśli tak to gdzie jest konkurencja dla PlayOnLine na kartę?? 4mb/ps za 10zł miesięcznie oraz nocki bez limitów danych w godz. 0-9 za 10zł... Gdzie jest konkurencja?? Od roku się użeram z kreską zasięgu HSPA+ w Warszawie bo... wyboru nie mam!! Chciałem Plusa lecz ich 0.5 - 1.2Mb/ps jest karygodne i to w sercu Polski czyli na Targówku! Genialny pomysł te NJU! Już mam starter! Mam nadzieję że nie będzie problemu a promocja będzie trwała zawsze! Wreszcie wolność!!! Nareszcie mogę szukać pracy bez limitów!!!
  0
 • Users Avatars Mini
  Ernest z Warszawki pisze: 2013-05-05 11:28
  Jestem w szoku! Serio! Od Orange uciekałem jak mogłem! To teraz Play batów dostał... Czekam na Internet od Orange! Chcecie powalić ich na glebę???? Chcecie? Ej tam, Orange, czytacie to?? Jeśli tak to gdzie jest konkurencja dla PlayOnLine na kartę?? 4mb/ps za 10zł miesięcznie oraz nocki bez limitów danych w godz. 0-9 za 10zł... Gdzie jest konkurencja?? Od roku się użeram z kreską zasięgu HSPA+ w Warszawie bo... wyboru nie mam!! Chciałem Plusa lecz ich 0.5 - 1.2Mb/ps jest karygodne i to w sercu Polski czyli na Targówku! Genialny pomysł te NJU! Już mam starter! Mam nadzieję że nie będzie problemu a promocja będzie trwała zawsze! Wreszcie wolność!!! Nareszcie mogę szukać pracy bez limitów!!!
  0
 • Users Avatars Mini
  CM pisze: 2013-05-07 13:39
  Baj baj POLKOMTEL!, za max 57 będę miał wszystko to samo co za 160zł w PLUSie!
  0
 • Users Avatars Mini
  politykanalizer pisze: 2013-05-12 11:08
  Nie wiadomo jaki jest koszt połączenia z innych sieci do njumobile. Znając krętactwo pomarańczy to pewnie z 2 zł za minutę
  0
 • Users Avatars Mini
  Anna pisze: 2013-08-02 17:16
  Przeniosłam numer do nju i dostłam fakturę na kwotę 94 za rozmowy - bez oszustwa się nie da najwidoczniej - napisałam reklamację ale znając życie dużo nie wskóram.... tak czy inaczej bardzo się zawiodłam ....
  0
 • Users Avatars Mini
  bogdan-li pisze: 2014-09-17 15:25
  pięknie ładnie-foto montarz ,syn doładował konto przez neta i poszło w piz...,nawet nie da się zalogować aby złożyć reklamacje ,wielki wał..........................
  -1
 • Users Avatars Mini
  aa pisze: 2015-11-29 13:10
  Witam proszę o opinie nju -bay czy opłaca się do tej firmy przejść
  0
 • Users Avatars Mini
  janowczarek pisze: 2016-08-23 10:10
  Dzien Dobry mam problem-kupilem karte do niu w maju tego roku i od czerwca chyba otrzymuje sms-y od kogos z nr.2289 chyba to jest bank,abym splacil zalegle im 7,25 Euro,gdyz mam u nich zadluzenie,natomiast ja takiego banku nie znam i nigdy nie nalezalem.Sms ten powtarza sie kilkakrotnie i strasza mnie komornikiem nie znajac nawet moich danych.Co mam z tym zrobic a ten moj nieszczesny nr.to 519495490
  -1

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: