Mocne uderzenie wyprzedające w PLAY i UPC - startują testy nju światłowód - jest bardzo tanio

Najważniejsze | Newsy | Promocje
Dodaj opinię
Opinie: 0
Mocne uderzenie wyprzedające w PLAY i UPC - startują testy nju światłowód

Od dziś klienci oferty nju w sieci Orange mogą skorzystać z internetu światłowodowego za 39,99 zł miesięcznie.

Za usługę można zapłacić za pomocą podpiętej karty płatniczej, płatności online lub BLIK-a.

W testach nju światłowód są dostępne dwa warianty: promocyjny i podstawowy:

  • W ofercie promocyjnej za nju światłowód klienci zapłacą 39,99 zł miesięcznie + jednorazowa opłata instalacyjna 50 zł, jeśli zdecydują się korzystać z usługi przez 2 lata.

  • W ofercie podstawowej internet kosztuje 59,99 zł miesięcznie + jednorazowa opłata instalacyjna 499 zł w wariancie na czas nieokreślony.

Wybierając testowy nju światłowód klient otrzymuje dostęp do internetu bez limitu danych, o prędkości do 200 Mb/s (pobieranie) i 30 Mb/s (wysyłanie). W ramach opłat oferowany jest FunBox 3.0.

Testerzy otrzymają także dodatkowo 200 GB do wykorzystania na numerze nju na abonament lub na kartę, do wykorzystania w 6 miesięcy.

nju światłowód to testy, więc na razie nie będzie żadnych reklam czy promocji oferty w mediach.

Ofertę można zamówić na stronie www.nju.pl/swiatlowod lub w nowej aplikacji mobilnej nju światłowód: iOS i Android.

Ofertę testowa kierowana jest do obecnych i nowych klientów nju na abonament i nju na kartę, którzy znajdują się w zasięgu światłowodu w sieci własnej Orange Polska, mieszkają w budynkach wielorodzinnych na obszarach, gdzie rynek jest zderegulowany przez UKE i nie mają zainstalowanego Orange Światłowodu.

Klienci sami zarządzają usługą poprzez bezpłatną aplikację nju światłowód na telefonie lub po zalogowaniu się na swoje konto na www.nju.pl/zaloguj. Jest tam dostęp do m.in. informacji o statusie zamówienia, rachunkach, można porozmawiać na czacie z konsultantem, zmienić metodę płatności itp.

Materiały dodatkowe:

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: