Ceny nowych smartfonów Nokia - będzie też operator wirtualny HMD Mobile

Najważniejsze | Newsy
Dodaj opinię
Opinie: 0
Ceny nowych smartfonów Nokia - będzie też operator wirtualny HMD Mobile

HMD Global przedstawił w Europie sześć nowych smartfonów Nokia oraz akcesoria audio. Przy okazji wiosennej premiery Nokia zmieniła także nazewnictwo swoich smartfonów - zaprezentowano bowiem serię X, G i C.

 

HMD zapowiedziało także utworzenie operatora wirtualnego HMD Mobile. Wcześniej, w marcu zeszłego roku HMD wprowadziło wirtualną ofertę roamingową HMD Connect, które zostało wprowadzone na rynek w marcu 2020 r. HMD Mobile ma działać już w kwietniu w Wielkiej Brytanii. W Polsce zapewne nie zostanie uruchomiona w ogóle.

 

Ceny i dostępność nowych smartfonów Nokia:

 

  • Nokia X20 będzie dostępna na wybranych rynkach na całym świecie od maja, a w Polsce od 1799 zł w kolorach Midnight Sun i Nordic Blue i będzie dostępna w konfiguracjach 6/128 GB i 8/128 GB.
  • Nokia X10 będzie dostępna na wybranych rynkach na całym świecie od czerwca w wersjach kolorystycznych Forest i Snow i będzie dostępna w konfiguracjach 6/64 GB, 6/128 GB i 4/128 GB. W Polsce od 1499 zł.
  • Nokia G20 będzie dostępna na wybranych rynkach na całym świecie od lipca, w wersjach kolorystycznych Night i Glacier i będzie dostępna w konfiguracjach 4/64 GB i 4/128 GB. W Polsce od 769 zł.
  • Nokia G10 będzie dostępna na wybranych rynkach na całym świecie od lipca w wersjach kolorystycznych Night oraz Dusk i będzie dostępna w konfiguracjach 3/32 GB i 4/64 GB. W Polsce od 629 zł.
  • Nokia C20 będzie dostępna na wybranych rynkach na całym świecie od maja w kolorach piaskowym i ciemnoniebieskim i będzie dostępna w konfiguracjach 1/16 GB, 2/32 GB. W Polsce od 449 zł.
  • Słuchawki douszne Nokia Lite (BH205) będą dostępne w Polsce od maja w cenie 199 zł, w kolorach Polar Sea i Charcoal

Nokia C10 nie będzie dostępna w Polsce.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: