Nokia Intellisync Wireless Email jako Era Mail w I kw. 2008 r. - oficjalny komunikat

Newsy
Żródło: Nokia
Opinie: 4

Nokia ogłosiła dziś, że Polska Telefonia Cyfrowa będzie oferować swoim klientom biznesowym i indywidualnym rozwiązanie Nokia Intellisync Wireless Email. Platforma programowa Nokia Intellisync Mobile Suite umożliwia PTC oferowanie mobilnych funkcji poczty e-mail oraz zarządzania informacjami osobistymi (PIM) na nowym poziomie cenowym i łatwości obsługi. Dzięki temu PTC może w jak najszerszym zakresie wykorzystać rynkowe możliwości. PTC zamierza zaoferować usługę Era Mail w pierwszym kwartale roku 2008. Już w tym miesiącu jednak PTC daje wybranym małym i średnim przedsiębiorstwom okazję do przetestowania tego rozwiązania.

„Oceniliśmy propozycje kilku producentów rozwiązań e-mail z tego segmentu i jesteśmy przekonani, że Nokia Intellisync Mobile Suite to najlepsza platforma, która umożliwi nam oferowanie mobilnej poczty e-mail na rynku masowym. Nokia zapewnia łatwość obsługi oraz współpracę nie tylko z urządzeniami Nokia Eseries, ale i z wieloma różnymi telefonami komórkowymi” — powiedział Klaus Tebbe, dyrektor ds. strategii, marketingu i sprzedaży, członek zarządu PTC. „Dzięki współpracy z firmą Nokia możemy poszerzyć swoją obecną ofertę mobilnej poczty e-mail i proponować rozwiązanie pod własną marką. Jesteśmy liderem pod względem innowacyjnych rozwiązań biznesowych w Polsce i jesteśmy dumni z tego, że wprowadzamy tę usługę jako jeden z pierwszych operatorów w Europie Środkowej”.

Dzięki nowej usłudze Era Mail opartej na rozwiązaniu Nokia Intellisync Mobile Suite przedstawiciele świata biznesu mogą bez względu na miejsce pracować skuteczniej i w czasie rzeczywistym. Co więcej, oferta ta kierowana jest do firm i użytkowników indywidualnych, którzy nie mają własnych serwerów pocztowych i korzystają z powszechnie dostępnych internetowych usług pocztowych. Do aktywacji usługi potrzebna jest tylko nazwa użytkownika i hasło, dzięki czemu korzystanie z funkcji e-mail jest wyjątkowo łatwe także dla użytkownika masowego.

„Nokia Intellisync Wireless Email to dopiero pierwszy krok na drodze do pełnej mobilności pracy” — powiedział Scott Cooper, wiceprezes ds. rozwiązań mobilnych działu Enterprise Solutions firmy Nokia. Rozwiązanie to wyróżnia się dobrym stosunkiem ceny do jakości, wysoką funkcjonalnością i szczególnie łatwą obsługą. Dzięki temu zapewni użytkownikom biznesowym i indywidualnym większą wartość i elastyczność, a ponadto pozwoli PTC szerzej wykorzystać możliwości biznesowe”.

Nokia Intellisync Wireless Email działa w dowolnym środowisku — ISP, Microsoft Exchange, Lotus Notes lub Groupwise oraz na dowolnej platformie programowej urządzeń — Symbian, Windows, Palm lub Pocket PC.

Opinie:

Opinie archiwalne (4):

Komentuj

Komentarze / 4

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  fredi pisze: 2007-12-20 21:42
  to bardzo dobrze, nokia jest bardzo popularnym telefonem nie trzeba miec BB, wiekszy dostep bedzie do tej uslugi:) a usluga jest przydatna
  0
 • Users Avatars Mini
  prek pisze: 2007-12-22 23:16
  sporo osob moze sie tym zainteresowac, bo dostep do mejli w komorce za przyzwoita cene moze usprawnic prace
  0
 • Users Avatars Mini
  Task pisze: 2007-12-23 21:22
  dobra rzecz dla firm
  0
 • Users Avatars Mini
  Calasty pisze: 2008-01-08 11:53
  BB nic nie przebije, a i tak na nokie jest Mail For Exchange ktory znakomicie sie sprawuje zarowno z IMAP jak i POP3. Szkoda tylko ten intelisync nie da sie pobrac od tak o zeby se wrzucic do koma. Powinien byc ogolno dostepny.
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: