Nokia N97 - kampania reklamowa

Newsy
Żródło: Nokia
Opinie: 10

Nokia rozpoczęła kampanię marketingową promującą w Polsce Nokia N97. Działania obejmują prasę, Internet, outdoor, kina, a także punkty sprzedaży. Kampania realizowana pod hasłem „Nokia N97 – życie toczy się online” potrwa do połowy września.

Kampnia oprócz tradycyjnych środków komunikacji obecna będzie także w niezwykle popularnych portalach społęcznościowych. Informacje o urządzeniu umieszczone są w serwisie Youtube (www.youtube.com/nokiapoland) oraz na profilu poświęconym rozwiązaniom proponowanym przez firmę Nokia znajdującym się na portalu Facebook.com (http://www.facebook.com/NokiaPoland).

Globalna kreacja kampanii została przygotowana przez JWT, a zaadaptowana na rynek polski przez JWT Warszawa. Polską wersję banerów internetowych zaprojektowanych przez agencję Wunderman przygotował Wunderman Polska, a zakupem mediów zajął się MediaCom Warszawa. Za działania PR odpowiedzialna jest agencja Hill & Knowlton Poland.

Opinie:

Opinie archiwalne (10):

Komentuj

Komentarze / 10

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  ddd pisze: 2009-08-04 15:18
  Czy ktoś może napisac sensowną opinie na temat telefony nokia n97 - ktoś to ten telefon już ma?
  0
 • Users Avatars Mini
  v pisze: 2009-08-04 16:36
  Tandeta, *****, pieniądze wyrzucone w błoto to nieliczne określenie które możesz przyporządkować temu telefonowi
  0
 • Users Avatars Mini
  HOQS pisze: 2009-08-04 18:44
  Pod dwóch tygodniach użytkowania: Plus: - w miarę solidna obudowa; - sprawdzając sie połączenie klawiatury i dotykowego ekranu (wzrost ergonomii); - w miarę dopracowany symbian - jedna zawiecha do wyjęcia baterii i jedna do włączenia/wyłączenia; - w porówaniu do n95 8gb szybciej startujący gsm (chociaż i tak dalej używam kostki zewnętrznej ;-)); - wystarczająca rozdzielczośc ekranu do zabawy z filmami; - przemyślana funkcja widżetów.
  0
 • Users Avatars Mini
  HOQS pisze: 2009-08-04 18:49
  Minusy: - bateria maks 2 dni na gsm/1 dzien na 3g; - klawiatura - htc robi lepsza, choc ta tutaj też się sprawdza; - ekran - czułośc wystarczajaca ale daleko tu do iphone; - przeglądarka nokiowa - znowu są lepsi... - brak polskich liter oraz "przecinka" na klawiaturze ;-) Jednym słowem - porządny standard - nic rewolucyjnego.
  0
 • Users Avatars Mini
  QUEST pisze: 2009-08-04 19:58
  ***HOQS - Wyswietlacz dotykowy - iPhone pojemnosciowy - Nokia rezystancyjny - inaczej dzialaja (w Nokia mozna rysikiem). Przegladarka - Opera mini i jest OK. Polskie literki są !! Dzialają z klawiszem "Sym", przecinek - tam gdzie kropka z Shiftem :) Dla mnie nie ma lepiej, choc czekam na lepszy soft.
  0
 • Users Avatars Mini
  zawiasa pisze: 2009-08-05 00:19
  v - jak widać jesteś osamotniony w swych uwagach. Widziałeś go chociaż?
  0
 • Users Avatars Mini
  HOQS pisze: 2009-08-05 00:31
  @QUEST: racja, działa. Dzieki za wskazówke :-) Co do Opery to racja. Ja dorzuce od siebie Nokia Messaging i parlingo do komunikacji. Czekam na NST bo mi tego brakuje.
  0
 • Users Avatars Mini
  anonym pisze: 2009-08-05 12:24
  Niedojrzaly soft poki co ale telefon jest wypas.
  0
 • Users Avatars Mini
  v pisze: 2009-08-05 20:32
  zawiasa: owszem, to było takie podsumowanie co o nim sadze , ten telefon to nie ciekawa opcja za taki hajs. Osobiście wolałbym HTC touch pro 2. Nie podobają mi sie te widzety tandetnie sie to prezentuje mogli jakos lepiej oprawic to graficznie, ogolnie nic ciekawego nie znajdziemy w tym telefonie .Nowy symbian nie wprowadza jakichś konkretnych rozwiazan, mialem kupe czasu symbiana przezucilem sie na windowsa i juz do symbiana nie mam zamiaru wracac jak narazie. oczywiscie to kwestia gustu
  0
 • Users Avatars Mini
  Raul pisze: 2009-08-06 12:44
  Porownując te nokie z iPhonem wybieram iPhona! Ekran dotykowy w tej nokii to jakies nieporozumienie! Dla mnie telefon toporny, nie wart tych pieniedzy!
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: