Nokia nagradza swoich konkursowiczów

Newsy
Żródło: Nokia
Opinie: 0
Opinie: 0

Zakończyły się dwa związane z modą konkursy organizowane przez firmę Nokia: konkurs dla internautów Modna Nokia oraz konkurs dla czytelników odbywający się na łamach miesięcznika „Twój Styl”.

Modna Nokia

Zwycięzcą tegorocznej edycji konkursu Modna Nokia został Jan Suchodolski. Zaprojektował on zawieszkę, naszyjnik i kolczyki wykonane ze srebra próby 925 pokrytego kolorową emalią. Stworzony przez niego komplet biżuterii zdominował kształt kuli o ciekawej fakturze. Jan Suchodolski otrzyma w nagrodę jeden z modowych telefonów Nokia oraz wykona limitowaną serię swojej biżuterii. Wręczenie nagrody odbyło się podczas imprezy Modna Nokia, która odbyła się w 24 maja w klubie Opera.

Internauci, którzy głosowali na stronie www.nokia.com.pl/modnanokia na najpiękniejszy ich zdaniem komplet biżuterii, mieli szansę wygrać wspaniałe nagrody - trzy telefony Nokia 7373.

W konkursie Modna Nokia, zadaniem każdego z siedmiu artystów biorących w nim udział, było przygotowanie kolekcji biżuterii składającej się z zawieszki do telefonu z najnowszej kolekcji Nokia L'Amour oraz dwóch elementów biżuterii dla kobiety np. bransoletki i kolczyków. Wykonane przez artystów plastyków ozdoby uwiecznił na zdjęciach znany fotograf Szymon Kobusiński. Siedem unikalnych kompletów biżuterii powstało po to, by podkreślić piękno telefonów Nokia z najnowszej kolekcji Nokia L’Amour.

Konkurs Nokia i magazynu „Twój Styl”

Spośród prac nadesłanych przez czytelników, jury wybrało najładniejsze projekty ozdób do telefonów z kolekcji Nokia L’Amour (do modeli: Nokia 7373, Nokia 7360 i Nokia 7390). W konkursie zwyciężyli: Kamila Andrzejewska (Gdańsk), Katarzyna Gniwek (Wolbrom) oraz Marcin Nowak (Łódź).

Jury konkursu nagrodziło prace za oryginalny pomysł, sposób wykonania i nawiązanie tematyczne do kolekcji Nokia L’Amour. Troje zwycięzców otrzyma telefon Nokia 7360.

Kamila Andrzejewska nadesłała dziewczęce zawieszki zrobione z koralików, Katarzyna Gniwek przesłała rysunek kunsztownej zawieszki ze złotych serduszek, zaś Marcin Nowak oczarował jury projektem fantazyjnych, srebrnych zawieszek. Nagrodzoną biżuterię będzie można oglądać w czerwcowym wydaniu magazynu „Twój Styl” oraz na stronie internetowej www.twojstyl.pl.

Na konkurs nadesłano tak wiele ciekawych prac, że jury postanowiło dodatkowo wyróżnić aż 50 z nich (lista laureatów jest dostępna na stronie www.twojstyl.pl).

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: