Nokia opóźnia wprowadzenie telefonu z GPRS

Newsy
Opinie: 3

Nokia ogłosiła dziś, ze przesuwa wprowadzenie na rynek swojego nowego modelu z GPRS na trzeci kwartał tego roku, co podkreśla, że rynek ma obawy, czy nowa technologia się przyjmie. Według Nokii pod koniec br. rynek tych telefonów będzie się już liczył w milionach sztuk. Nokia wcześniej zapewniała, ze jej telefon z GPRS pojawi się już w pierwszym kwartale 2001 roku. Obecnie tylko Motorola ma na rynku model GPRS.

Opinie:

Opinie archiwalne (3):

Komentuj

Komentarze / 3

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  Wojtek Wisniewski pisze: 2001-01-31 01:58
  AFAIK w austriackiej sieci tele.ring mozna juz kupic w promocji Sagema z GPRS (za okolo 300 PLN), wiec chyba nie tylko motorola.
  0
 • Users Avatars Mini
  Qba pisze: 2001-11-28 09:11
  Ale przeciez Sagem to nie telefon! Nokia czeka i patrzy co robia inni i wyciaga z tego wnioski! Wkoncu wtopy na tym rynky kosztuja potezne pieniadze!
  0
 • Users Avatars Mini
  mooby pisze: 2004-08-05 21:13
  swojego nowego modelu z GPRS na trzeci kwartał tego roku, co podkreśla, że rynek ma obawy, czy nowa technologia się przyjmie. Według Nokii pod koniec br. rynek tych telefonów będzie się już liczył w milionach sztuk. Nokia wcześniej zapewniała, ze jej telefon z GPRS pojawi się już w pierwszym kwartale 2001 roku. Obecnie tylko Motorola ma na rynku model GPRS.
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: