Nokia partnerem Gali "Doskonałość Mody"

Newsy
Żródło: Nokia
Opinie: 2
Opinie: 2

Nokia była po raz trzeci partnerem konkursu Doskonałość Mody, organizowanego przez miesięcznik „Twój Styl”. Nokia wspierała kategorię „Projektant Roku”, w której bezapelacyjnie zwyciężyła Anna Kuczyńska. Jednocześnie rozpoczął się konkurs „Modna Nokia”, w którym wezmą udział artyści plastycy, projektanci biżuterii.

Wielki finał tegorocznej, ósmej już edycji konkursu Doskonałość Mody odbył się w piątek 12 stycznia. W 20 kategoriach było aż 127 nominacji. We wspieranej przez firmę Nokia kategorii „Projektant Roku” wygrała Anna Kuczyńska. Jej oryginalne projekty są doceniane przez znawców dobrego stylu także poza granicami naszego kraju m.in. w Japonii.

„Mam nadzieję, że ten rok będzie dla Ani kolejnym pasmem sukcesów, gdyż to właśnie dzięki osobom takim jak ona ubieramy się coraz lepiej.” mówi Katarzyna Kluk, dyrektor marketingu Nokia Poland. „Chcemy kreować trendy nie tylko nagradzając młodych projektantów, ale także projektując oryginalne telefony z kategorii Moda. Telefony komórkowe to obecnie nie tylko narzędzia wygodnej komunikacji, ale także modne dodatki.”

Najnowszymi telefonami firmy Nokia w kategorii Moda są modele Nokia 7373, Nokia 7360 (w kolorach chromowej czerni i pudroworóżowym) i Nokia 7390, tworzące nową kolekcję L’Amour. Pracujący nad nimi projektanci czerpali inspirację ze sztuki egzotycznych plemion i motywów etnicznych . Na szczególną uwagę zasługuje telefon Nokia 7390, pierwszy „stylowy” telefon 3G.

By podkreślić wyjątkowość telefonów z nowej kolekcji L’Amour firma Nokia organizuje konkurs „Modna Nokia” dla projektantów biżuterii. Zadaniem każdego z siedmiu artystów, biorących w nim udział, będzie przygotowanie kolekcji biżuterii składającego się z zawieszki do telefonu z najnowszej kolekcji L’Amour oraz dwóch elementów biżuterii dla kobiety np. bransoletki i kolczyków. Pierwszy etap konkursu już trwa – artyści tworzą unikalne komplety biżuterii. Efekty ich pracy będzie można podziwiać od połowy lutego na stronie firmy Nokia na zdjęciach zrobionych przez znanego fotografa Szymona Kobusińskiego. O tym który z artystów zwycięży w konkursie zadecydują internauci oraz jury Nokia. Autor zwycięskiego projektu otrzyma jeden z modowych telefonów Nokia oraz wykona limitowaną serię swojej biżuterii.

Opinie:

Opinie archiwalne (2):

Komentuj

Komentarze / 2

Dodaj komentarz

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: