Nokia Poland - nominacje

Newsy
Żródło: Nokia
Opinie: 0
Opinie: 0

Nokia poinformowała o kolejnych zmianach personalnych w Nokia Poland.

Od stycznia 2009 r. Jan Kolimar, sprawujący dotychczas funkcję Dyrektora Generalnego Nokia na Polskę, Czechy i Słowację (CPS), pełni obowiązki Dyrektora Generalnego nowo utworzonych struktur sprzedaży obejmujących region Europy Centralnej: Polskę, Czechy, Słowację, Węgry i Rumunię.

Robert Siewierski objął stanowisko Country Managera, a Piotr Bubak został nowym Dyrektorem Marketingu w Nokia Poland. Slavomir Vaskovic jest obecnie odpowiedzialny za dział Market Activation w Europie Środkowej w ramach nowych struktur marketingu.

Robert Siewierski, poprzednio jako Sales Manager w Nokia Poland, był odpowiedzialny za sprzedaż i dystrybucję produktów Nokia w całym kraju oraz rozwijanie nowych kanałów dystrybucji. Jako Country Manager zajmuje się realizacją całościowej strategii Nokia Poland. Robert jest absolwentem studiów MBA w Warszawskiej Szkole Biznesu Polskiej Akademii Nauk. Biegle włada językiem angielskim i w stopniu zaawansowanym rosyjskim. Jest żonaty, ma dwójkę dzieci, a jego hobby jest muzyka oraz narciarstwo, tenis i pływanie.

Piotr Bubak, obecny Dyrektor Marketingu w Polsce, jako Dyrektor Strategii i Rozwoju Nokia Poland był odpowiedzialny za kontakty z klientami i operatorami oraz wdrażanie strategii produktów, usług i nowych technologii. Na stanowisku szefa marketingu zajmuje się realizacją strategii produktowej i marketingowej Nokia w Polsce. Piotr jest absolwentem Politechniki Warszawskiej. Studiował również w Szkole Głownej Handlowej w Warszawie. Biegle włada językiem angielskim. Żonaty, ma trójkę dzieci, a jego hobby jest narciarstwo, snowboard, muzyka oraz literatura.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: